Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bánom, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bánom, hogy szakítottam vele 4 napja. Ő nagyon boldognak tűnik. Ez fáj a legjobban, hogy úgy viselkedik, mintha egész járásunk alatt nem is szeretett volna. Mit csináljak? Szerintetek vissza fogadna? :' (

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy szerintünk visszafogad-e ha akarod szerezd vissza.
2012. jan. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező, de szerinted mi ezt honnan kéne tudjuk ?
2012. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindegy vegyétek úgy, hogy nem is kérdeztem :'(
2012. jan. 30. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha boldognak látszik, akkor ennyi, vége..

Viszont ha te fiú vagy, ő lány, akkor lehet, csak tetteti, milyen boldog..Akkor még van esélyed.

De ha te lány vagy, és ő pasi..akkor nem sok az esély rá, h újra járjatok..Vagy nagyon megsértetted..és egy idő után megbékél..

2012. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Már ne is haragudjon a világ,de te akkor lennél boldog ha most boldogtalannak látnád őt? Szerintem, Te nem szeretted őt soha,és most is csak azért mennél vissza hozzá hogy boldogtalanná tedd!Ö egészséges ember tultette magát rajtad,és pozitívan áll a világhoz,veled ellentétben.S most nyugodtan le lehet pontozni.
2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

- Lessie, hozd vissza!

- Ha szükséged van rá, miért dobtad el?


Még ha most akár vissza is fogad, ha felfogja valaha, hogy szórakozol vele, akkor vág ki végleg!


Nullához-konvergens most hol van? Ez itt pont neki való kérdés!

2012. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit csináljon? Sírjon a barátainak, hogy elveszített? Na ne..

Ha van célja a viselkedésével, akkor el is érte: Te rosszul érzed magad, amiért kidobtad. Megbántad a dolgot, és rájöttél, hogy soha nem lehet visszacsinálni.


Ha nincs célja vele, az számodra lehet még rosszabb: mert egyáltalán nem érdekled.


Válassz, melyiket akarod hinni: hogy meg akar bántani a szakítás miatti haragjában, vagy hogy teljesen közömbös vagy a számára.


Egy biztos: ne próbálj meg vele újra összejönni. Abból soha semmi jó nem sül ki. Volt amikor azt hittem, hogy igen, de sajnos hónapokkal/évekkel később UGYANAZ a sz@r borul majd a nyakatokba.



23F

2012. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!