Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám problémázik, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymamám problémázik, mert a barátom nálam alszik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy ikerházban lakunk a nagyszüleimmel.

A szüleim nagyon nem szólnak bele a dolgaimba, jó a kapcsolatom velük, anyuval szinte mindent megbeszélek.

Van egy fiú, akivel kimondva nincs köztünk semmi, de sokat vagyunk együtt, és néha alszunk is egymásnál.

Ezek szerint ez nagyimnak eddig nem tűnt fel,legalábbis csak most csinált belőle cirkuszt.

Miért akkora történés, ha 17 évesen élek nemi életet?



2015. máj. 9. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sztem nezesd meg a nagyival a grandma's boyt

es mondd meg neki h legyen o is olyan jo arc

2015. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha neki is most tűnt fel, lehet, hogy a szüleid se vették észre ;)
2015. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Az nem baj, de gondolom a mamádnak az a fura, hogy tiniként ringyóskodsz.
2015. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

17 evesen szerintem nincs vele akkora problema, es a nagyidnak meg mas a felfogasa ezekrol a dolgokrol. Ami neked termeszetes az lehet neki megbotrankoztato.

18/L

2015. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

"akivel kimondva nincs köztünk semmi"

lehet, ezért...

2015. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak irigy...
2015. máj. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én a volt barátnőmmel jártam igy, ő a szülei és a mamája egy házban éltek és a mamája nem engedte h náluk aludjak de azt tudta a unokája nálunk szok aludni. Sokat jártam hozzájuk és sokat beszélgettem a mamájával fél évig tartott mire megkedvelt és megengedte h ott aludjak. 1 év után már olyan jóba voltunk h felhivott este h lessz a TVben az Alien VS Predator és h mennyek el mert velem akarja nézni (amugy 81 éves néni volt).

Szóval azt tudom csak tanácsolni h a srác is ismerkedjen meg a mamáddal és előbb vagy utóbb biztosan meg fogja engedni.

21F.

2015. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az utolsó tanácsa egy normális esetben kivitelezhető. Viszont ha a srác csak hancúrozni jár át, nem hiszem hogy barátkozni szeretne a nagyival.
2015. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

El lehet menni az országból


Gyurcsány Ferkó


Komolyan: bezárni a szobaajtót, de előtte kicserélni azt hangszigeteltre.

2015. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Chopen ***** válasza:
Rakjátok be egy idősek otthonába.
2015. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!