Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagymamám így 80 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymamám így 80 évesen bevallotta nekem, hogy még a szíve mélyén mindig azt a fiút szereti, aki az első szerelme volt és 7 évig együtt voltak. Nem látta már több 10 éve, de mai napig gondol rá. Normális?

Figyelt kérdés
Nagypapám meghalt már pár éve.
2014. aug. 14. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
normális bizony
2014. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Az első szerelem mindig meghatározó lesz, záruljon az bárhogyan is . Én speciel kellemetlen tapasztalatokkal léptem ki az első szerelem kapcsolatomból , megcsaltak. Jelenleg 7 éve van párom és boldog vagyok vele de sokszor eszembe jut az első nagy szerelmem pedig már nem érzek iránta réges régen semmit , már csak egy közömbös ember nekem az a csaj. Gondolhatod akkor hogy mamád hogy érezhet, igen ez normális dolog :) Szerintem
2014. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hááát... mittudomén... nekem az első szerelmem nem jó élmény, úgyhogy nem tudom
2014. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagy szerelmek nem gyógytíhatók,ez van.Én most léptem ki egy kapcsolatból,ami több rosszat adott ugyan,mint jót,de a volt szerelmemet míg élek,nem felejtem el.Fogok még mást szeretni nyilván,de ugyanúgy talán már soha.
2014. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Hát van olyan csaj akinek a technikáját,nem lehet elfelejteni évek múltán sem.
2014. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Elképzelhető, hogy tényleg ő volt az egyetlen igazi nagy szereleme, utána már nem szerelemből ment férjhez. De az is lehet, hogy idővel szépültek meg ennyire az emlékek, mert ilyen is van. Vagy csak annyira ragaszkodott ehhez az emlékhez, hogy nem tudta soha elengedni.
2014. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!