Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kulcs-zár hasonlat valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kulcs-zár hasonlat valójában egy paradoxon. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha a férfiak 10%-ban léteznének, a nők pedig 90%-ban, akkor ilyen arányok mellett létezhetne a hasonlat által idealizált állapot, ahol csak "jó kulcsok" és "jó zárak" lennének, mert egy férfire rengeteg nő jutna és kivitelezhető lenne, hogy egy nőnek összesen egy szexpartnere lenne. De mivel a valós arány 50-50%, ezért ha 10-10 főre zsugorítanánk a föld lakosságát, akkor lenne két "alfahím" aki megdug 5-5 csajt, és itt keletkezik az ellentmondás, ugyanis a csajok kimerítették a "jó zár" fogalmát, és a maradék 8 férfi gyakorlatilag szüzen leélné az életüket, magyarán ha meg akarnánk felelni ilyen arányok mellett kulcs-zár hasonlatnak, az gyakorlatilag lehetetlen lenne, mert mindig rengeteg "rossz kulcs" keletkezne. Mindent összevetve, a kulcs-zár hasonlat valójában nem a nőket diszkriminálja, hanem mélyebben belegondolva, a férfiak nagy részét örök szüzességre ítéli és a szaporodási lehetőségből kivonja. Ezért hülyeség ez a hasonlat, mert pontosan annyi férfi feküdt le annyi nővel, ahány nő lefeküdt annyi férfival.
2015. máj. 9. 16:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

ez már csak indokolatlan támadás a részedről, hogy lejárass engem, csak mert rájöttél, hogy amit leírtál nem igaz, hiszen attól hogy valaki 200 nővel vagy férfival lefekszik, még meg tud állapodni.


Így elkezdtél támadni, hogy én vagizok itt. Ez valahol érthető, hiszen ha ég a házad, akkor tereled a szót. Igaz. De okos enged, szamár szenved, itt lezártam a témát :)

2015. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

már miért nem lenne igazam?

megállapodtál? te???? összvissz 2 évet bírtál ki egy csaj mellett(mondod kibírtál volna ötöt is de mondani bármit lehet)

... ez a megállapodás???? Majd az aranylakodalmadon mond ezt hogy megállapodtál.

2015. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
10%

ja hogy megnyugtassalak én helyetted is ribinek nézem azokat akikkel lefekszel.

nőknek is azt tanácsolom:vagy nagyon kevés férfival feküdjenek le vagy mindenkivel és akkor nem nézik ribinek őket.

2015. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

te úgy beszélsz mintha a mi szakításunknak bármi köze is lenne a szexhez, vagy a megunáshoz. Ez a problémám.


Örülök hogy te tudod, mi történt köztünk, sé azt is hogy megosztod velem! Jós barátom.

2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy az rettentő arrogáns viselkedés, hogy ítélkezel a kapcsolatom felett, hogy meguntam a párom, ami nem igaz, aztán támadsz, hogy itt vagizok, majd újra visszakanyarodsz egy másik útra, hogy mindenki ribi aki velem lefekszik, még mindig ott tartunk, keresed az okokat amiért belémköthetsz.


Gyakorlailag ha rájössz hogy süllyed a hajó, írsz valami ismét nem témábaillő dolgot. Miért állsz le veszekedni? Miért nem a kérdésre válaszolsz, és miért válaszolsz a válaszomra? Én leírtam a véleményem, írd le te is a kérdésre a véleményed.


Az enyimét meg hagyd hidegen, és ne okoskodj arról ami se nem illik ide, se nem tudsz róla semmit.


Ez így összességében a problémám veled.

2015. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

57%-os, te egy nagyon normális férfi lehetsz a válaszaid alapján, amihez gratulálni szeretnék. A legtöbb férfi úgy gondolja, nekik kijár a sok szex, de fújol, ha olyan nővel találkozik, aki nem szűz 20+ évesen (ez nem erős csúsztatás, tényleg sokat találkozni ilyennel). Örülj neki, hogy te ilyen vagy, a 70%-ossal meg ne foglalkozz. :D

Kérdező, szerintem ez a kulcs-zár hasonlat alapból egy baromság. Emberek vagyunk, nem kulcsok meg zárak. Felőlem bárki szexelhet bármennyi emberrel addig, amíg a dolog közös megegyezésen alapul.

2015. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!