Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy fogadták a szüleit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy fogadták a szüleitek, mikor elmondtátok, hogy soha sem lesz párotok, szerelmetek?

Figyelt kérdés

Állandóan nyaggatnak már, hogy miért nem szerzek barátot/barátnőt (csak hogy nemtől független legyen a kérdés), és ez már az agyamra megy. Hosszú történet, hogy miért nincs, a lényeg az, hogy amikor legközelebb nekem szegezik ezt a kérdést, szeretném őszintén elmondani nekik a történetet.


Érdekelne, hogy vannak-e olyanok, akik elmondták, és hogyan reagáltak rá.


2015. máj. 9. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi a történeted? elmondanád?
2015. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mert miért nem lesz? engem is állandóan b.asztatnak hogy mikor lesz megint barátnőm de telibeszarom őket :D #noliteral
2015. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem mondom el, mert akkor kiderülne a nemem és befolyásolná a válaszadókat.
2015. máj. 9. 22:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy, hogy eldöntötted, sose lesz párod?
2015. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy?
2015. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elmeséled priviben? Kiváncsi vagyok :D

L

2015. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29,5 éves nő vagy?
2015. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A korom szintén lényegtelen (amúgy 21), a társadalomhoz és az emberekhez való hozzáállásommal van baj, és nem is fogok rajta változtatni. Szóval igen, ha így nézzük, lúzer vagyok.
2015. máj. 9. 22:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám válasza. "úgyis lesz" Lassan ljutunk oda hogy Emörni-nek fog nevezni és be kell ülni a kis Zötyibe.
2015. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszik a mai napig is,hogy viccelek.És ezt a maszlag szöveget nyomják,jajj úgyis lesz meg blablabla...

De azért kezdik lassan észrevenni,hogy nem igazán vicceltem ezzel,csak még nem realizálódott ez bennük teljesen.Majd rájönnek.


Szinte biztos vagyok benne,hogy nekem sem lesz soha barátnőm,nem is volt még idáig sem.

De még csak közel kerülni sem tudtam soha egyhez sem.

Nem születtem helyesnek,így aztán csak a kinevetést,megalázást kaptam legtöbbször... :/

Én már lemondtam a nőkről,minek törjem magam olyan dolog után,ahol semmi sikerélményem nem volt soha,és túl sok időt,pénzt,energiát öltem bele így is.Felesleges...

23/F

2015. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!