Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy srác azért fizet lányoknak, hogy vele legyenek kicsit és elmenjenek erre, arra?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok, hanem közös programokra.
2015. máj. 9. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még jól is elsülhetnek az ilyen dolgok. Bár nekem kicsit felfoghatatlan hogy valaki úgy fizetne hogy szex nincs benne.
2015. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nincs semmi időm, 3 műszakban dolgozom mellette hétvégente egyetemre járok, antiszociális vagyok, nehezen ismerkedem, nem vagyok külsőre túl helyes, hogy olyan könnyen tudnék barátnőt szerezni. Időm szinte alig van, ezért gondoltam egy két nap ami szabad, jó lenne kimozdulni csak nincs kivel.

Fiatal vagyok egyébként, 21 éves.

2015. máj. 10. 11:07
 13/13 A kérdező kommentje:
Van, hogy abból állnak a napjaim, hogy munka, tanulás, alvás, munka,tanulás,alvás. Szinte semmit se csinálok, van hogy egy héten keresztül is ez megy..
2015. máj. 10. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!