Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a fiúsabb lányok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a fiúsabb lányok csak haverok, vagy akár szerelem is lehet?

Figyelt kérdés
Belsőleg gondolom a fiús jelzőt, kívülről lányos. Szeret meccset nézni, a ruhatára helyett inkább a konzolos játékokról beszél. Nevet a fiúk disznóviccein, és nem nyávog. Egyezik a témakörötök is..Persze nem vérbeli fiú,csak javarészt. Az ilyen lányokra csak barátként tudtok gondolni, vagy annál többre is?

2015. máj. 10. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért fingani nem ér, de ja.
2015. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinézetre lányos, de lehet vele fiús dolgokat csinálni az a legjobb.
2015. máj. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel spanom, este ba-sz-om. Jófélék! :)
2015. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Simán lehet.

A fingás meg amúgy a bizalom jele :D

2015. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán, ha tényleg csak belsőre fiús.
2015. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És az ilyesfajta lányok fognak meg leginkább, - a fingást kivébe:D - avagy a fülem farkam befogom félét, és a belsőleg is csajosakat?
2015. máj. 10. 01:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi lány vagyok és igaz volt pár olyan akinek csak haverként kellettem de a legtöbb srácnak bejött hogy ilyen vagyok.
2015. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én pont hogy azokhoz a lányokhoz szoktam vonzódni, amit leírsz. XD

akik a sztereotíp maszkulinitás jegyeit részben hordozzák, úgymond 'fiúsak'. 'tomboy'-ok.


viszont az taszít, nemtől független, mikor valaki ún. disznóvicceken röhög. pl. a fiú haverok szexista "vicceit" sem tartom vicc(es)nek, és ha lányok mondják, az sem lesz vonzóbb számomra. sőt - ellenkezőleg.

egyébként az olyan kapcsolatot preferálnám, ami nagyon baráti, nagyon romantikus stb. címkézni minek, viszont mindenképp van benne egy nagy adag abból, amit barátságnak neveznek a többi emberek. szeretem, ha a partnerem a közeli barátom. (és utálom a 'barátság extrákkal' kifejezést, mert eleve egy többrétegű, összetett érzést preferálok. nincsen 'egyvalami és extrák hozzá', mert minden egyben lenne jó.)

2015. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én külsőleg is fiúsabb vagyok.Meg enyhén ing mániás is. :D És egyébként ettől függetlenül olyan fiúknak tetszettem akik "népszerűbbek", és azok a lányok akik beszólogattak (olyanok akik lányos lányok :) ) azokba a fiúkba voltak szerelmesek. Szóval van esélyünk :D
2015. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!