Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit csinálnál ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel egy ideig nagyon jóban voltunk, rengeteget beszélgettünk és már majdnem össze is jöttünk. Ez a harmadik évünk a gimiben, mint kiderült több mint egy évig nem nagyon mert kommunikálni velem. Aztán egy hisztisebb napomon összevesztünk,és azóta nem is beszéltünk az egészről. Pedig nyilvánvaló, hogy még érez irántam. Barátnőim a tanúk rá, hogy ha éppen háttal vagyok neki, folyton néz...

A baj az, hogy a veszekedésünk után győszködtem magamat, hogy boldog vagyok nélküle is, de elfáradtam. Nem merem megközelíteni... a tablótáncról beszéltünk azóta (veszekedtünk). Hogy akkor hogyan lesz, úgy volt, hogy együtt táncolunk. De nincs semmi fejlemény.

Volt már veled hasonló? Ha igen, hogyan oldottad meg? Ha mázlid van, és nem történt még ilyen veled, mit csinálnál? 18/L



2015. máj. 9. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Màzlim van, velem ilyen még nem volt. Így azt mondom, hogy ha ő nem lép, lépj te, próbálj vele beszélni. Ha nem személyesen, akkor neten. De ha velem is lett volna hasonló, lehet, hogy mást mondanék :/
2015. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 theazombiee válasza:
Szerintem ne kezdj osztálytárssal. Ha lesz is valami a dologból megfogjátok unni egymás fejét. Több lesz a féltékenykedés is, mivel, hogy látod, hogy viszonyul más lányokhoz. Egy idő után nem lesz közös program sem.
2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!