Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el hogy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el hogy mi a bajom, hogy ne tűnjek sértődősnek?

Figyelt kérdés

sziasztok

Az a helyzet hogy több hónapja ismerek valakit netről, és gyakran beszélünk, és eddig egyszer találkoztunk. A sráccal az a helyzet, hogy alapból messze lakik, csak itt tanul és dolgozik pesten, de sokszor ugye hazamegy.

Én pesti vagyok, és egyszer találkoztunk, elmondása szerint randi volt, de én eleinte barátinak gondoltam a távolság miatt. Mindig kétértelműen ír, mintha bejönnék neki máskor mintha haver lennék. Nem tudom mit akar, de ha nem lakna így, biztos bejönne nekem.. viszont mint barátot úgy is nagyon bírnám. Többször elhív találkozni majd megbeszéljük és utána nem hozza fel, mintha "elfelejtené". egyszer rákérdeztem h mivan az xx talival kifogásokat mondott, h miért nem jó neki, meg h elfoglalt.

Oké én felfogom akkor ha nem akar, de még is ír, és máskor is megkérdi. Engem zavar ez a szitu , mert olyan mintha azért fontos lennék, meg nagyon bír, de akkor sem értem. Most megsértődött rám vmiért, és én is le akarom írni h engem mi zavar, de nem igen tudom megfogalmazni ezt, mert össze sem akarok vele veszni, meg hisztis nőnek sem tűnni aki besértődik mindenen.


Egyszer hasonló szitu volt egy sráccal és amikor leírtam mi zavar,utána nem beszéltünk.. viszont el akarom mondani h zavar h kétértelmű meg h beszéljük h tlálkozzunk de semmi. meg nem akarom h azt higyje h oda vagyok érte és mint aki epekedve várná h találkozzanak.

És nem értem azt sem h amikor először találkoztunk tök sokáig elvoltunk, tökjól elbeszéltünk és mondta is h nagyon jól érezte magát és mindenképp ismételjük meg blablabla..


hogy írjam meg neki ezeket ? :/


19L ő 21F


2015. máj. 10. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
simán miért nem lehet? ennyi kockázatot vállalni kell, az őszinteség a legrosszabb dolog, ezt már tapasztaltam, de ezen túl kell lendülni vhogy, és talán csak úgy lehet.
2015. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!