Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nem ugy üdvözölne ahogy mindig (csok, puszi) de minden ok, és még kedves is, csak nem engedi hogy adj puszit, aztán elmegy puszi nélkül? Engem zavar

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos h van vmi oka. Sztem v herpeszes, v konkurrencia van a dologban.
2012. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet büdös vagy.
2012. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Macs1209 ***** válasza:
Harmadik fél 99%...
2012. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 honapja vagyunk együtt mindig csókolozunk... amugy mindig igy viccelödik hogy nem néz rám 10 percigaztán már mikor azthinném valami baja van megcsokol és kiröhög hogy aggódtam :D
2012. jan. 5. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én kiakadnék, mivel nem egy haverja vagyok, hanem a barátnője...


Én is a 3. félre tippelnék.


27/n

2012. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már rég kiakadtam volna a szánalmas poénjain. Nem azért a párom, hogy folyamatosan szívasson. A találgatás helyett kérdezd meg, hogy ez most mi volt!?
2012. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert gyerek még.
2012. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!