Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az Elliot Rodger jol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az Elliot Rodger jol nezett volna ki, akkor kell a csajoknak es nem csinalja azt amit?

Figyelt kérdés

mert latjatok, hiaba a draga ruha meg a kocsi, ha egy ilyen kis alacsony vezna kis torz feju embriohoz tartozik.


Kepzeljetek el, mi lett volna ha ez az elliot rodger alapbol magasnak es jo testalkatunak születik. Mondjuk olyasminek mint az apja. Mert az apja ilyen tipikus ferfias alaku szemely, nem is értem hogyan lehet ilyen csunya gyereket csinalni


2015. máj. 10. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Pontosan jól látod a helyzetet.Nekem is hiába van pénzem,hiába vagy belsőleg bármilyen jó,teljesen mindegy valójában,mivel nem születtem helyesnek,így még csak meg sem akarnak ismerni a nők,alapból elküldenek melegebb éghajlatra,tehát még lehetőségem sincsen egyáltalán megmutatni a belsőm. :)

A másik,hogy azokból válik a nagy csajozó,beképzelt,bunkók,akik alapból jól néznek ki.

És nekik nem kell fejleszteni magukat meg semmi ehhez,alapból megvan nekik,és hajtanak rájuk alapból a csajok,tehát az önbizalmuk is tovább nő ettől.Igen tudom,mert az egyik régi barátom és én együtt nőttünk fel.Neki minden az ölébe hullott,az összes csaj rá nyáladzott,én ha odamentem bármelyikhez is,elküldtek a búsba.Annyi volt a különbség,hogy ő jóképűnek született,én meg nem...

23/F

2015. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

szerintem nem volt ronda gyerek :D

egyszerűen csak a felfogása volt kibírhatatlan, nem tudom mennyire olvastál utána

2015. máj. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elég sokat olvastam róla.


és nem nézett ki jól. ilyen kinézetű gyerek egy valamirevaló nőnek sem kell

2015. máj. 11. 09:07
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát jobban nézett ki mint a magyar fiatal átlag.
2016. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem nézett ki rosszul, pénze is volt, legrosszabb esetben is vehetett volna nőt, ha annyira akar, inkább a fejében voltak nagy problémák sajnos
2016. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!