Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szart akarhat tőlem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szart akarhat tőlem és miért csinálja ezt? 15L

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akivel az utóbbi időben nagyon jóban lettem amivel nem is lenn gond, de néha nem értem a viselkedését... Például eggyik szünetben a következő órai dolgozatra tanultam ő meg odajött és leült mellém, azután azt mondta "szexi vagy ilyenkor". Masik esetben meg amikor kivételesen szoknyában mentem iskorába halkan szerintem csak magána elsuttogta, hogy hű, de csini. És hát azt is elég sokszor látom,hogy néz meg, hogy csopor feladatoknál mindíg velem akar lenni. Sőt az utóbbi időben az osztályprogramokra is eljár, amikre ezelött soha, de csak akkor mondja azt, hogy jön ha látta, hogy már én is mondtam, hogy megyek.. A másik ami nagyon fura, hogy néha csak úgy random odajön és megölel és egyszerűen nem tudom hová tenni,mert egyébként sulin kívül nem keres..
2015. máj. 10. 13:34
 1/6 Chopen ***** válasza:
58%
Ki akarja kormolni a púzód.
2015. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, mondd meg neki.
2015. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Random odajön és megölel? ok.
2015. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű, hogy tetszel neki.

15F

2015. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beléd van esve. 15/F
2015. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szereeet. :)
2015. júl. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!