Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Huszas èveim elejèn járó lány vagyok. Van egy 30-as kollégám. Mindketten sok éves kapcsolatot zártunk le nem rég. Mindig nagyon jóban voltunk, de úgy éreztem, hogy amióta nincs párom, más lett velem. Kávét vett nekem, soha nem tette előtte. Hazavitt.

Nem olyan rég elkezdett nèha fb-on írni.

Egy pár napja nagy letörtségében volt. Chaten beszélgettünk, azt mondta teljes káosz van benne, össze van zavarodva. Azóta sokkal többet írunk és beszélgetünk arról h mi a jó egy kapcsolatban stb.

Bízik bennem, elmondta mi volt a szakítás oka. Azt mondta nem akar vele lenni újra meg látni sem akarja.

Pár kollegánk azt hiszi együtt vagyunk. Ez egy kis iroda, mindenki lát mindenkit, azt mondják látszik rajtunk, hogy van valami. A főnökömet leosztotta miattam, mert beszólt és ő megvédett.


Lènyeg;

Azt sem tudom, hogy kedvel e, de annyira beleszerettem. Volt most egy rövid kapcsolatom. Folyton kérdezget róla.

Az a másik baj, hogy elmondása szerint látni nem bírja a csajt. Közben egy közös ismerősnek elmondta h a csaj látogatja őt, jó kapcsolatban maradtak. Közben nekem miért mond mást? Meg olyanokat h nincs férfi-nő baratsag? Megkérdeztem hogy nem fél e hogy a barátságunk mássá alakul. Azt mondta fèl.


Mi van köztünk, mi ez?


2015. máj. 11. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még nem engedte el az előző kapcsolatát, de tőled vsz többet szeretne.

Ha készen állsz vele egy kapcsolatra, mondd meg neki őszintén, ha már bevallotta, hogy fél. Bátorítás kell neki.

2015. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát téged épp befűztek babó. " Közben egy közös ismerősnek elmondta h a csaj látogatja őt, jó kapcsolatban maradtak." Én se dobnám ki a fbuddyt egy nem biztos kapcsolatért.
2015. máj. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy idő kell neki, még nem zárta le, nem akar új kapcaolatot. Azt mondta nem szereti már, de közben találkozik vele. Hazudott nekem.


De azt sem mondja ki h akar e tőem valamit, én csak ezeket érzem. Meg fura az, hogy amint félre állok, megbántódik, hogy miért hanyagolom.

2015. máj. 11. 11:56
 4/11 anonim válasza:

Vonzalom. Szerintem még ő sem tudja igazán,hogy mit szeretne,csak aztérzi,hogy vágyik rád,a társaságodra/rád,mint nőre.

Én is voltam hasonló helyzetben egyszer,a sráchoz én is nagyon vonzódtam és éreztem,hogy ő is. Egyszer hazakísért és éreztem,hogy mindketten vágyunk rá,hogy legyen köztünk valami,de nem akartam lépni,mondtam neki,hogy van egy perce,és én megyek. Megpuszilt. Másnap leültünk megbeszélni ezt az egészet és kibukott,hogy ő vonzódik hozzám,régóta,de nem szeretne felelősséget először,csak ha úgy adódik,hogy vágyunk egymásra akkor legyen valami,persze idővel ebből lehetnek komolyabb dolgok is,ha rájövünk,hogy jó együtt. Szerintem veletek is valami hasonló lehet.:)

2015. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fűzött be, mert semmi sem történt köztünk.
2015. máj. 11. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy találkoznak, nem biztos, hogy látni is akarja.Lehet a csaj veti rá magát,vagy zsarolja érzelmileg.


Te nyomulj rá semmiképp,mert pórul járhatsz.Legyél vele továbbra is kedves, de kissé közömbös.

2015. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon egyenes ember egyébként, meg mondom, mondta is, hogy nekiidő kell. De zavar, hogy nekem mint barátnak miért hazudott? Mièrt nem mondta el, hogy talizik vele? Azt mondta látni sem akarja.
2015. máj. 11. 12:02
 8/11 A kérdező kommentje:
Én most nagyot csalódtan. Amúgy sem tudtam, hogy akar e tőlem bármit is, de most barátként is megtorpantam.
2015. máj. 11. 12:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Az exén még nem jutott túl,kapcsolatot nem akar,lelki szemetesládának pont tökéletes vagy.Lehet hogy azt mondja hogy nem akarja látni a csajt,de ezt csak a düh mondatja vele,és mint láthatod találkoznak is néha.Azért titkolja,mert érzi hogy te már többet érzel iránta,és attól fél hogy beintesz neki ha ez kiderül.Én biztos nem ápolgatnám a lelkét tudván hogy esetleg mást szeret,tőlem meg nem akar semmi komolyat.
2015. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi előtte is nagyon jóban voltunk.
2015. máj. 11. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!