Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenél itt valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenél itt valakivel beszélgetést ha szimpatikusak a válaszai?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni, simán írjak az illetőnek, hogy "szia, szimpatikus vagy nekem, lenne kedved beszélgetni ?" vagy ez így túl pofátlan ?
2015. máj. 11. 20:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is az egyik válaszára írj valami érdekeset, úgy biztosan jobban fog rá reagálni.
2015. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ezzel a szöveggel nincs semmi baj.

Jó,nyilván a lány felhasználók tonna ilyet kapnak,még akkor is,ha épp akkor regisztráltak,de az más :D

Kaptam már ilyet,jól esett,azóta is dumálok velük.

2015. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kisboltos ***** válasza:

Ez nem pofátlanság.


Ráírhatsz egy kérdés során adott válasza kapcsán vagy feltehetsz neki egy kérdést, amire az ő személyes véleményére vagy kíváncsi.

2015. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdésre a válasz:

Ráírnék valami megható privit. Ja nem is! Nem írnék rá! Itt még nemigen voltak olyan csajok, akikre megérte volna időt pazarolni. :D Amelyik kulturáltságban elfogadható, az egy húsztonnás, önmagára igénytelen zsírsertés, amelyik aránylag jól néz ki, az meg egy hülye egoista csíra.


Kérdéskiegészítésre a válasz:

Pofátlannak nem pofátlan, csak túlságosan közhelyes. Ha annyira rokonszenves, akkor írd meg neki, miért gondolod annak, melyik hozzászólásait olvastad, mit olvastál ki belőlük, miben értesz egyet, miben nem, kíváncsivá tett téged, és a többi, és a többi.


Én sem vagyok érzelmi intelligenciában túlzottan profi, de az ilyen tök alap dolgok magától jönnek — szerintem.

2015. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 opened paradise ***** válasza:
Na sikerült? :)
2015. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagy és lánynak írnál?
2015. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!