Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor/hogy/mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/hogy/mennyi idő után engednétek, hogy a fiúnál aludjon a lányotok?

Figyelt kérdés
16 leszek, és tényleg csak pár (2-3) hónapja lennénk együtt a nyáron, de szeretnénk együtt aludni. Tényleg alvásról lenne szó, még egyikünk sem akar lefeküdni. Hogy kérdezzem meg? Megengednétek?

2015. máj. 12. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő, ha ismerném a fiút, vagyis be lett volna mutatva és jó véleményem lenne róla és elég érettnek tartanám a lányomat akkor igen, de azért egy csomag óvszert kapna tőlem.
2015. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függne, hogy milyen személyiségű a lányom, és mennyire látom megbízhatónak a barátját.
2015. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én barátnőm már 15 évesen nálam aludt, pár hét múlva szex is volt. szerintem ha nem egy 20-30 vagy 1-2 évnél idősebb pasival csinálod akkor nincs gond.
2015. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tényleg alvásról lenne szó, még egyikünk sem akar lefeküdni."


hát persze, hogy nem :D:D

2015. máj. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég kerültem ebbe a szituba. A lányom olyasmi idős, mint te, és nemrég van együtt a barátjával. És jött ezzel a kéréssel olyankor, amikor egyébként egyedül lett volna otthon éjjel. És bár nekem is vannak aggályaim - nem a szex miatt, én is voltam kamasz - szerintem az együttalvás túl korai, erős kötődést eredményez, mégis megengedtem. És tudod, miért? Bízom benne, bízok az értékrendjében. És megtehette volna, hogy nem szól róla, soha nem jöttem volna rá. Mégsem tette. Ezt a bizalmat nem akarom elrontani, nem akarom hazugságokba kényszeríteni. Az aggályaimat elmondtam, és megbeszéltük, hogy azért egyelőre nem lesz belőle rendszer.
2015. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nyáron lennétek együtt 2-3 hónapja, akkor csak most jöhettetek össze. Te tudod, hogy mi fér az értékrendedbe. Te ismered a szüleidet. Én mint szülő úgy fogom fel, hogy nem kell ahhoz együtt aludni, hogy a dolog megtörténjen. Várd meg a nyarat és, ha tényleg együtt vagytok még, akkor aludjatok egymásnál. Reméljük te is jó viszonyban vagy a szüleiddel. Fontos a bizalom akár a gyerek, akár a szülő részéről.
2015. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!