Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti engednétek, hogy a 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek, hogy a 13 éves lányotok egy 14 éves fiúval járjon?

Figyelt kérdés
Mind 2-en tényleg érettek, és úgy tűnik, tényleg szeretik egymást. Ti pl egy moziba elengednétek őket?

2014. júl. 24. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Érettség 13 évesen? Ezt te komolyan gondolod?
2014. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem és jobb lenne, ha leszbi lenne :D
2014. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én elengedném,viszont nem tudom milyen a lányod és a srác...:) előbb ismerd meg a fiúcskát.
2014. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
nem, túl nagy a korkülönbség. Szerintem a legjobbat akkor tennétek a lányotoknak ha eltiltanátok a fiúzástól és kicsit kiszínezve elmesélnétek neki, hogy mennyire szörnyű a szexualitás és veszélyes, hogy lehetőleg 40 éves koráig ne is legyen hozzá kedve.
2014. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A korához képest igenis érett.
2014. júl. 24. 15:20
 6/17 anonim ***** válasza:

milyen érettség kell egy mozihoz? vagy ahhoz, hogy egy fiúval járjon?

ha akar járni vele akkor fog maximum a hátatok mögött. Nem az a dolgod, hogy megakadályozd, hogy hülyeséget csináljon hanem az, hogy felkészítsd rá.

Nem tudsz/nem egészséges ennyire belefolyni az életébe. Egy délutáni mozi ennyi idősen már simán bele kéne férjen. Még egy esti is, ha valamelyik szülő utánuk megy, a film esetleg vacsi után.

2014. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Annyira bírom ezt a korához érett dumát. Egy 13 éves pont annyira érett amennyire egy 13 évesnek lennie kell. Se jobban, se kevésbé.
2014. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 1


Gondolom, úgy értette a kérdező, hogy a korukhoz képest érettek.


Én ilyen helyzetben bárhová elengedném a fiúval, miután kicsit jobban megismertem, és szimpatikusnak, megbízhatónak tűnik, ahová egy barátnőjével is nyugodt szívvel elengedném (pl. moziba).


Meg igyekeznék kiérdemelni a lányom bizalmát, hogy később (is) őszintén el tudjon mondani nekem bármit, és tudjunk beszélgetni fontos dolgokról, többek között akár a párkapcsolattal, akár - remélhetőleg még csak hosszú évek múlva időszerű - szexualitással kapcsolatos dolgokról, és ha tanácsra, segítségre van szüksége bármiben, akkor tudjon és merjen hozzám fordulni, ahelyett, hogy vadidegeneknek tenné fel az őt foglalkoztató kérdéseket pl. egy ilyen fórumon, amire már szerintem mindannyian láttunk szomorú, és egyben elgondolkodtató példákat.

2014. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Hol élsz te? Csak 1 év a kor különbség, még megérteném h aggódsz ha pl egy 20 éves fickó hajt a lányodra, de itt jelentéktelen a kor különbség.

Sztem nyugodtan elengedheted moziba, nem kell úgy reagálni mintha a fiú egy love hotel-ba invitálta volna.

2014. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Simán, de csak olyanra, ami délután 4-5 előtt kezdődik, és hétre véget ér. Esetleg korábbira, mondjuk hétvégén.

Az az érzésem hogy te a gyerek vagy, mert azt írtad, 2-en, ahelyett hogy ketten, a tinik írnak rövidítve, szülőtől ilyet még nem láttam. Tehát ha el akartok menni, akkor ne estire kéretőzz el, mert nem fog elengedni, hanem délután, és ha időben hazaérsz akkor meg fog bízni benned. :)

2014. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!