Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti hol szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hol szeretitek, ha a nő izgat benneteket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hol szeretitek, ha simogatnak, vagy csókolgatnak benneteket. :)
2015. máj. 12. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
A kvidiccs meccsen.
2015. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Pénisz :)
2015. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a köldököm alatt egy arasszal smárol velem egy csaj az elég jó érzéssel szokott eltölteni.
2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De a péniszen kívül van még más is? :)
2015. máj. 12. 17:58
 5/18 anonim ***** válasza:
Herenyali is belefér, én azt is bírom:)
2015. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyak, pöcörő, ánusz.
2015. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, ha a hátamat simogatják, ha a nő ölébe hajthatom a fejemet.Imádom, ha közben a hajamat cirógatják. Ha az ujjaival beletúr és összekócol. Nem szeretem, ha az ujjával az ajkamon végighúzza. Az borzasztóan nagy csikizés. Ilyenkor picit megharapom finoman az ujjacsáját. Szeretem ha a fülemet birizgálják. Szeretem ha csókolózás közben az ajkamat húzzák foggal és fordítva. Szeretem, ha fürdésnél megfürdet, átdörzsöl, megtisztít. Ott is megmos, és végigsimít. Szeretem ha foglalkoznak velem. Ezt rendszeresen meg is szoktam hálálni. :)


22/F

2015. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem ha a mellkasomat vagy a hasamat karmolja. De nem ám az a kislányos kapirgálás, hanem jó mélyen, ne csak látszatja legyen, hanem érezzem is. - Ez igazából hangulatfüggő, ha most kockulás közben valaki véresre karmolni még pofán is b@*sznám, de akkor, abban a helyetben könnyen olyan hangulatba esek :)

25/F

2015. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szeretem ha a hajamat vagy az állatokat simogatja
2015. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ee mondjuk, állkapocscsont puszilgatása?
2015. máj. 17. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!