Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy egyeseknek ismerős lesz a kérdés témája.szóval előre is elnézést! Még a múlthéten ráírtam egy lányra Facebook-on. Azóta már 3 üzenetet küldtem neki,hátha azokat már megkapja,de semmi. Pedig volt már fent. Ismerősnek is jelöltem,de arra sem reagált

2015. máj. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azt érzi hogy rámásztál. Hagyd békén egy időre. Ha lehet akkor személyesen beszéllj vele. Sokkal hatásosabb.
2015. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már találkoztam vele,de csak egyszer. És már csak így van esélyem vele beszélni. Igazából itt gyk-n írta valaki,hogy küldjek neki még egy üzenetet,mert lehetséges,hogy nem kapta meg. De ez már a 3-ik volt,azt pedig már nem tudom elhinni,hogy ezt sem kapta meg. Ráadásul már azóta volt is fent(profilképét megváltoztatta). Ezért nem értem.
2015. máj. 12. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy megkapta. Egyszerűen csak nem jössz be neki, és szerintem érzi, hogy tetszik neked, de nem akar felesleges reményeket táplálni. Ettől függetlenül visszaírhatott volna, gondolom nem támadtad le rögtön, meg nem olyanokat írtál neki. Szóval még bunkó is a csaj. Ne foglalkozz vele, meg ne is kérd számon, hogy miért nem írt vissza. Tégy úgy, mintha nem érdekelne, aztán ez vagy idegesíteni fogja, és ő fog keresni téged, vagy pedig minden marad a régiben. Mindenesetre ne alázd magad semmiképp. Te minden tőled telhetőt megtettél. :/
2015. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amikor leszólított,teljes mértékig azt láttam rajta,hogy bejövök neki. Ezért is akartam vele beszélni utána,de sietnem kellett így nem tudtam. A névét megjegyeztem(láttam a kitűzőjén),így tudtam megkeresni Face-n. Profilképnek pedig nem saját magam vagyok kirakva,szóval nem hiszem,hogy azért nem ír vissza felismer a képen.
2015. máj. 13. 18:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Javítom: nem hiszem,hogy azért nem ír vissza,mert felismer a képen.
2015. máj. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!