Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok lehet esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok lehet esélye egy fiatalabb fiúnak?

Figyelt kérdés
Ha érettebb a koránál? Elég furcsa a viszonyom egy idősebb lánynál. 17 vagyok ő 20 éves. Nagyon sokat beszélgetünk facen élőben sokat találkozunk, de van barátja, ráadásul egy gyereke is. Sokszor mond olyanokat a lány hogy szeret meg hogy ő simán járna velem stb. Én elég régóta szerelmes vagyok belé, csak még magamnak sem mertem bevallani. Szerintetek erőltetnem kéne? Vagy hagyjam a francba?

2015. máj. 12. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Én már az összeköltözést tervezem, ez fiatalabb fiúval kivitelezhetetlen.

Minden kornak megvannak a sajátosságai.


L20

2015. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én simán összeköltöznék vele, piszkosul szeretem, bármit megtennék érte :) És mielőtt valaki megszólna ezért hogy tudatlan vagyok fiatal nem tudom miről beszélek és felelőtlen vagyok tájékoztatom hogy nem :) pontosan tudom miről beszélek
2015. máj. 12. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Van esély, de ha van pasija, ráadásul gyereke is, akkor szerintem hagyd a fenébe... 17 évesen szerintem neked sem hiányzik egy gyerek is...
2015. máj. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy normális lányt, normál esetben szerintem ez nem zavarná. Viszont légyszíves ne egy 20 éves anyukára hajtsál, mert ez azért durva, ha nem akarsz elvesztegetni pár évet az életedből, szerintem zárd le ezt az ügyet.
2015. máj. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél nem hajtok rá egyáltalán, szimplán mellette állok és mindenben segítem mert neki sem könnyű.. És teljesen elhagyni semmi féle képen nem fogom, mindig segíteni fogok neki bárhogy is alakuljon :)
2015. máj. 12. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom ne akarj olyan lányt akinek már van gyereke, főleg ilyen fiatal korban.
2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem csak megörülök annyira szeretem
2015. máj. 13. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!