Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek ("szebbik fele")...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek ("szebbik fele") minek a hatására lett ennyire diszkriminatív a saját fajtájával szemben?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy a csajok jelentős része szívesebben bújik össze egy ilyennel [link] vagy netán egy ilyennel [link] mint egy ismeretlen pasival (ha annak nem átlagon felüli a teste, a feje vagy a pénztárcája, vagy nincsen a csajban alkohol)


hogy alakult ki ez a természetellenes, semmilyen más fajnál nem létező gondolkodásmód?


mikor lett bűn embernek lenni?


2015. máj. 12. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
én is szívesebben bújok össze ilyennel..
2015. máj. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Mert felszínesek,kiskirálynő a legtöbb.

A seggük alá van tolva minden egész életükben,ráadásul manapság orrba-szájba válogathatnak a férfiak között is,naponta 100-szor megdicsérik őket.

Elszállnak maguktól teljesen,és a mai nők 90%-a ilyen sajnos...

2015. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez inkább pszichológiai kérdés, de engem is érdekelne egy komoly válasz rá
2015. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is inkább kiscicákkal bújnék össze, de a leggyönyörűbb, legjóképűbb férfi helyett is inkább egy kosár bolyhos kiscicát választanék! :3 <3
2015. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én személyszerint nem bújnék össze egy idegen pasival semmi féle képen. És szerintem ezzel sokan igy vannak
2015. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

mekkora baromság ez a kérdés


egyébként egy nyugodt állat látványa nyugtató hatású, ha nagyon kellenek a cikkek a szakdogádba, szólj és előkaparom őket


ugyanígy egy kisállat simogatása is megnyugtat

2015. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Csalódtam benned Marceline. Te nem ilyen vagy. :/
2015. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

persze, mert sokkal jobb lenne, ha minden csúnya, ápolatlan, buta szembejövő idegen pasival összebújnánk, tényleg. akkor meg aztán menne a k urvázás, az tuti.

amúgy meg mi fáj neked, ki bántott?

2015. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7

Hát milyen? :O

2015. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

miért kellene bárkinek olyannal összebújni, akivel nem érzi erre a késztetést?


én férfi vagyok, de én is többre tartom az állatokat az emberek 90%-ánál, így tökéletesen megértem azokat a nőket, akik inkább az állataikat szeretik, mint a férfiak 90%-át kitevő semmirevaló parasztokat.

2015. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!