Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az probléma lehet...

Szerintetek az probléma lehet ha sokkal fiatalabbnak nézek ki, mint amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársakkal buli volt, és ilyen részeg barátságos fazonnal szóba elegyedtünk, és mondta, hogy én sokkal fiatalabbnak nézek ki, mint a többiek.

17-18 évesek voltunk.


2013. okt. 25. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nem baj.
2013. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát akkor elég gáz
2013. okt. 25. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok és 8 évvel átlag fiatalabbnak néznek a valós koromnál.

Sosem okozott problémát. :)

szerintem örülj neki. 40 évesen ha letagadhatsz 5-10 évet az nem szar. :)

2013. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi szamit sokkal fiatalabbnak, mint a 17-18ev?

Mennyinek nezett? 12? Mert mondjuk az eleg gaz!

2013. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mertem rákérdezni
2013. okt. 25. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
engem is fiatalabbnak szoktak nézni, mert kisgyerekes az arcom. 18 éves vagyok, de általában 15-16-nam gondolnak. csak akkor lepődnek meg mikor kocsival megyek ilyen társaságba. :D de hát így is úgy is megöregszünk nem? :D
2013. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Tudod, nem mindenki szereti, ha a partnere 20 évesen már 40-nek tűnik :D

2013. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja kicsit gázos a dolog én is így vagyok vele, csak 23 éves kiadásban. De bíztató, hogy van aki kinézi belőlem, hogy elmúltam 18 például a dohányboltosok amikor néha napján betévedek. Bár lehet a szakáll miatt és a határozott fellépésnek köszönhetem. Mások simán rákérdeznek. Akkor a legkellemetlenebb amikor fiatal eladólány kérdezi meg. :O Régóta gondolkozom egy poénosabb reakción, de semmi sem jutott még eszembe mit is reagálhatnék ilyen helyzetben azon kívül, hogy "igen, elmúltam 18"...

Ha arra vagy kíváncsi, hogy találhatsz-e így magadnak párt, akkor igen találhatsz, van néhány olyan lány akinek kifejezetten tetszenek a fiatalabbnak tűnő srácok, meg vannak olyanok is akiknek nem nagyon számít, hogy mennyinek tűnsz ha egyszer tetszel neki. A legtöbb viszont a férfiasabb pasasokra bukik, markáns arcvonásokra, borostákra meg hasonlók. Egyszóval van remény.

2013. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is meggyűlik rendszeresen a bajom a dohányboltosokkal, és én még csak szakállat sem növeszthetek, hogy idősebbnek tűnjek :D

Egy az egyben tininek néz mindenki.

25/N

2013. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem 28 évesként akart felszedni két 15-16 éves fiú, amikor az egyik MondoConon egy diákszállón töltöttem az éjszakát. Az sem hatotta meg őket, hogy a férjemmel voltunk kettesben.
2021. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!