Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg van sértődve mindenen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van sértődve mindenen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik De messze lakunk és sokszor fb-n beszélünk, de tegnapelőtt megígértem neki hogy felhívom de nem tudtam mert sok volt a dolgom és most nem akar velem beszélni meg van sértődve.


Szinte mindenen megsértődik.


De ki szeretném engesztelni!


2015. máj. 14. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy sértődős, énközpontú, nárcisztikus, önimádó lánnyal van dolgod, aki képtelen elfogadni, ha valakinek rajta kívül más dolga is akad. Nyalizd körbe és szórakoztasd, ha ő kell és nem egy normális lány.
2015. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy! Tilos engesztelni! :DDDDD

Ha állandóan körbenyalod a királykisasszony azt csinál amit akar.

Van egy életed, éld! Elmondod, hogy bocsika ez volt, nem tudtalak hívni! Eszed nem eszed ez van! Neked nem kell műsorozni és pláne nem körbenyalni, és nem engeded, hogy ő műsorozzon.


Nagyon ősi szabály: "k. mint a királynővel, királynővel mint a k. -val"


A királykisasszonyoknak NEM engedjük át a stafétát, és nem futunk utána, nem nyaljuk körbe a durciját, stb...

Magyarul NEM játszunk az ő szabályai szerint. Éljük az életünket és ha nem tetszik, akkor így járt!

Ne legyél már fiatal hül*ére vehető ifjú titán aki hasra esik a kis hercegnő előtt! E-e, tessék férfinak lenni!

2015. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor eldöntötted, hogy nem fogod hívni, akkor írtál neki egy sms-t, vagy egy fb üzenetet? Mert szerintem ilyen esetben ez elvárható.
2015. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!