Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy hízlalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy hízlalom a barátomat?

Figyelt kérdés

Február óta lakunk egy kollégiumi szobában a barátommal. Mikor észrevettem, hogy felszedett picit, lett kicsi pocakja, elkezdtem "rásegíteni", mert nagyon eseteim a macis srácok. Nem durva dolgok, ilyesmiket csináltam:

-többször főztem neki meglepetésből, amit szeret

-igyekeztem többször felvetni, hogy menjünk fagyizni/pizzázni

-szoktam venni nassolnivalót, ha ki van téve, mindig sokat eszik belőle

Most már pár hónapja csinálom, és már látványos, hogy hízott, főleg a pocakján:-P nem akarom, hogy elhízzon, de örülök, hogy mackós lett. Viszont lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem tud róla, hogy miattam is hízik. Szerintetek baj, hogy ezt csinálom? És baj, hogy nem mondom el neki?

21/L



2015. máj. 14. 11:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit tárgyként kezeled ezzel, de megvan a maga bája ennek a furcsaságnak. Ami miatt aggódsz, hogy végül is hazudsz neki / titkolózol. Ez lehet, hogy az intimitás önfeledtségének rovására fog menni, hisz nem vagy vele, hanem manipulálod kívülről, fentről. De ki tudja. Mondjuk érdemes a dolgot összevetni azzal, ahogy a férfiak a nőik testét módosítani akarják... 42F
2015. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
14%

Szmét sunyi vagy, remélem, kidob, mikor rájön.


Ha mackós alakút akarsz, keress... ja, hogy erre képtelen vagy?! Akkor ne legyen senkid, de ocsmány, amit művelsz!


Én mondjuk már azon kiakadnék, hogy a barátnőm egy felszínes liba, akinek a külső a fontos...

2015. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
19%
Azert ne essunk tulzasba, emberek! Szeretetbol csinalja!
2015. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekes... viszont átérzem. Az asszony is hízlalni akar engem, hogy biztos ne legyen nagyobb nálam, bár erre esélye sincs... Meg ugye ő is inkább a macis típust szereti. Bár amióta együtt vagyunk, fogytam kb 10 kilót, szóval valamiért nagyon nem megy neki a dolog. :D
2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Bárcsak engem is próbálna felhízlalni valaki !

Én élvezném a dolgot ! :) (38F)

2015. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!