Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kuldjem el a baratomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kuldjem el a baratomat tolunk?

Figyelt kérdés
Annyi a lenyge, hogy delutan beszeltunk, mert nem lehetett vele beszelni meg megkerdezni semmit mert idegbeteg, mondta h este majd at jon, de nekem semmi kedvem nincs hozza ha ekkora f..sz hogy ideges lesz mindenert barmit kerdezek, plusz jo lenne ha eszrevenne magat! Gondoltam h felhivom h este inkabb ne jojjon at vagy jobb ha eljon es szemelyesne mondom neki h inkabb ne jojjon be mer tnem kepes kutluraltan beszelgetni??
2015. ápr. 14. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel hogy mégse érsz rá
2015. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gratulálok az idegbeteg baráthoz
2015. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Istenem a kerdesre valaszoljatok mar ( masodik ) ne trollkodjal meg sirjon a szad mert altalanositasz, hogy a bunko csavok kellenek a noknek EZEK SZERINT LATHATOD HOGY NEM. Masodszor pedig nem tudod hogy mi van az idegbetegseg mogott, csak ezt nem reszleteztem, de egy darabig megerto voltma vele szemben de most telt be a pohar...
2015. ápr. 14. 17:20
 4/10 To7ka ***** válasza:

Még ha idegbeteg pasit is tartasz, lehetőleg ne ráncigáld át magadhoz, és utána küld haza, mert attól (kivételesen) jogosan lenne idegbeteg. Picit nekem is basz.ná a csőröm..:D

Teljesen nyugodtan közöld vele ahol beszéltek, hogy ennél normálisabban kell viselkednie, ma nem találkoztok. Neveld meg szépen, ha nem működik hagyd ott... Még fiatal vagy, legyen tartásod!:) (a másik opció h az idegbetegség mellé agresszív is lesz, és elkezdesz mindent elnézni a pasiknak, divat lett, de piszok szánalmas..:/)

2015. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi harmadik. Kb. egy oraja beszeltem vele, nem irtam neki smst , hogy inkabb ne jojjon, mert szaladgalt ezer dolga volt. Ugy voltam vele majd kesobb felhivom. Most hivjam fel vagy meg varjak? ....
2015. ápr. 14. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Úristen, szegény pasi. A kérdésből és a válaszok között a #2re a rekciódból is úgy tűnik, nem a pasi az idegbeteg :D
2015. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6,egyetértek veled

2-es voltam

mi bajod is van tulajdonképpen? xD

2015. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 To7ka ***** válasza:
Fél 6 van, ha így döntöttél, közöld vele!:) Így is lehet hogy mégis megérkezik hozzád és elkezd ordibálni, Te ismered. Ha már elindulna pl feléd tuti nem fordulna meg, szóval minél hamarabb. Részvétem :/
2015. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hatos elhiheted hogy mar en se vagyok nyugodt, szerintem te se lennel az ha ugy beszelnenek veled a semmi miatt mint akit a seggebol rangattak ki..... :))) Raadasul a kedves baratod akitol inkabb az ellentetjet varnad... :)))))
2015. ápr. 14. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Óriási respect a kérdezőnek! Az első ember gyk-n, aki egy L-lel írta a "tőlünk"-et.
2015. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!