Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok véleménye kéne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok véleménye kéne olyan dologban, amiről általában nem őket kérdezik?

Figyelt kérdés

Az esküvői ruha általában a lányok ízlését tükrözik, a fiúkat nem nagyon szokták ebben a dologban megkérdezni, pedig szerintem nagyon fontos, hogy olyan legyen a ruha, ami a srácnak is tetszik :)

Gondolom, nem szoktatok szabadidőtökben menyasszonyi ruhákat nézegetni, de tudnátok nekem keresni 1-2 ruhát és belinkelni, ami nektek nagyon tetszik?

Vagy leírni, hogy milyen az, ami nagyon nem tetszik és mik azok, amik igen (pl ujjatlan, vagy nagy, habos babos stb.)

vagy ez tényleg annyira lényegtelen dolog és nektek nem számít?

Légyszi, a korotokat is írjátok le.

Köszönöm szépen :)


2015. máj. 14. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Férfiakat azért nem kérdeznek, mert minket nem érdekel. Jobb esetben egyszer van ilyen alkalom az életében és mivel nekem teljesen mindegy, hogy mit vesz fel, így az ő döntése. Azt vegye, amiben jól érzi magát :)


Egyébként az első bejön, az utolsó, aminek az alja habos, attól viszont kiráz a hideg. Mintha egy habcsók közepén állna. Éhes leszek tőle.

2015. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
basszusbasszus, nem vagyok agresszív, csak ez még tényleg nem a puccos fajta :) Szerintem a testhezálló ruhák szexik és nem ünnepélyesek...
2015. máj. 14. 12:57
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem tetszik, amit először linkeltél. De... nagyon nem mindegy te milyen vagy. NEkem ez a ruha nagymellű csajokon nem jön be. Közönségesen hat. Illetve nekem ezek a pént nélküliek mind egyformák, szépek, de nem különlegesek.


Nekem olyasmi tetszene, amiben van valami visszafogott szexi dolog. Pl. nagy hátkivágás, vagy különleges vállmegoldás. De én a csipkét nagyon szeretem, márminrt egy nőn. :D


ÚRisten, ennyit se írtam még soha ruháról.


Valami ilyesmi tetszene:

[link]


[link]


31/F

2015. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó linkelt, az nekem is tetszik! Ahogy már mondtam, nőies, nem puffasztott muffin.
2015. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

EZek tetszenek nekem leginkább. Viszont a barátnőmnek a rövidek tetszenek, és mivel az esküvőnk sem templomban lesz hanem egy tóparton, így lehet hogy sokkal jobb választás amiket ő nézett ki. Ilyesmik: [link]

Ezen tetszik hogy nem full fehér, hanem fekete bigyó is van rajta.

30

2015. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
13.: ezek tényleg nagyon szépek, de egy nagymellű nő nem tud ilyet felhúzni, mert melltartó nélkül kell az ilyeneket... ráadásul egy normális, nem csontsovány lánynak nem ilyen a háta, tehát ez sem így állna egy másmilyen lányon
2015. máj. 14. 13:50
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát a rövid ruha, meg amiben elöl kilóg a pcsám, az biztos, hogy nem játszik... szerintem nem illik az alkalomhoz.
2015. máj. 14. 13:51
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezek normális nők a képeken. Ha te dagadt vagy, a te bajod, de ne csontsoványozd már azt, akin nem lóg a háj.
2015. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom hidd el bármiben leszel, abban leszel a legszebb a párod úgy fog szeretni, ha már eddig eljutottatok. Olyat válassz amiben jól érzed magad és ki tudjátok fizetni a ruhát vagy a kölcsönzését...
2015. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ha valakinek nagy a melle és nem látszik ki hátul a bordája, akkor az már rögtön dagadtnak számít
2015. máj. 14. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!