Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, milyen hatassal volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, milyen hatassal volt ratok, amikor egy indulo kapcsolatban azt mondta a lany, hogy antibebit fog szedni, intimebb lett a kapcsolat?

Figyelt kérdés
26 éveslány vagyok, a barátom fiatalabb, már régóta flörtölgetünk, de 2 hónapja össze is jöttünk, a fiúnak nincs olyan sok tapasztalatja, gumit is használunk, bár nélküle jobb, kérdeztem tőle, hogy mit szólna ha tablettat szednék, benne van, de kivancsi vagyok, hogy ezáltal komolyabb lesz a kapcsolat, a nő értéke nő a férfi szemében?
2015. máj. 14. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szamomra ez mindig pozitiv volt. De azert az sem egeszseges, ha evekig folyamatosan szeded szunet nelkul. Mi ugy csinaltuk exeimmel, hogy egy ideig szedte, aztan fel ev kihagyas, es akkr maskeppen vedekeztunk. Az orvosaik tanacsoltak, hogy neha 1-2 ev utan szunetet kell tartani.
2015. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ettől nem lesz intimebb. Sőt, nekem az a tapasztalatom, hogy visszavesz a libidóból :\
2015. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kardinális hatással a párkapcsolati dinamikára. Legalábbis ennyi idősen már tuti nincs. Esetleg tini korban még csak-csak.
2015. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem egyértelműen pozitív üzenet a lány részéről. És nem csak azért, mert nem szeretem a gumit, hanem azért is, mert egyértelműen a bizalom jele - nem tart attól, hogy bármit elkapna tőlem:) - illetve azé, hogy a kapcsolatot komolyan gondolja, hosszabb távra tervezi... n.b. a tabletta megfontolt szándékot és cselekvést igényel, szemben az óvszerrel.
2015. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!