Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet tőle (férfitól)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet tőle (férfitól) ez a mondat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem értem egy munkatársam, barátom egyik mondatát.


Azt mondtam neki, hogy örülök, hogy a barátod lehetek. Erre visszakérdezett, hogy barát? Annál azért több.


Nem értem mire gondol.


2015. máj. 15. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

dugni akar

vagy járni


ne legyél már ennyire sügér

najó lépek innen. nem érdemeltek meg

2015. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mi lett volna, ha ott nyomban visszakérdezel, "azért több, "ezt mire érted?"?
2015. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vissza is kérdeztem. Mellé kezdet beszélni, hogy hát jóbarát. Az több, mint a sima barát.
2015. máj. 15. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Na,hát akkor megadta ő a választ.
2015. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem furi volt ahogy a barátra rácsodálkozott.
2015. máj. 15. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ő többet szeretne és azt hihette, hogy talán jelenleg is így van, de nem.
2015. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű. Mi nők hajlamosabbak vagyunk hinni a férfi-női barátságban. Képesek vagyunk barátként tekinteni a férfira, mert nincs meg a kémia, egyébként viszont jól elvagyunk az illetővel. A nő általában szeret magáról beszélni, továbbá trécselni, pletykálni, és ez szinte bárkivel megy aki nem undok és meghallgatja. És ha valaki mindemellett nem beszél ki a hátunk mögött akkor gyakorlatilag barátnak minősítjük akár nő, akár férfi. A férfiaknál viszont ez másképp működik. Valljuk be kevés az a nő, akit valóban érdekelnek az összes férfias téma, így ezekben a beszélgetésekben a férfiak többnyire a hallgatóság. Valószínűleg ha maszkulin típus lennél akkor ő is csak barátként tekintene rád, és nem nőként. Örülj neki, ez a mondata egyértelműen elárulta, hogy ő nem csak barátként tekint rád. A jellemét pedig már te ismered. Ha pl visszahúzódó és azt várja, hogy te kezdeményezz, akkor ez az elhintett morzsa volt a maximum amit megtesz az ügy érdekében, de ezt neked kell tudnod. De az sem kizárt, hogy tudtodon kívül flörtölsz vele már egy ideje, és ezért mondta. A jelentés egyértelmű, a kérdés inkább, hogy milyen jeleket sugárzol felé, és, hogy ő milyen jellem. Ezekre viszont rajtad és rajta kívül senki nem tudhatja a választ.
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adri+ ***** válasza:
Valószínűleg azt hitte, hogy rámászol a régóta - elég pár hét is - tartó flörtöléseddel, legénykérőddel. Ezt lehet, hogy tudatalatt csináltad, viszont jól megy. :) Esetleg, na, adjuk meg az esélyét egy randinak : ha már úgyis olyan furán viselkedik ez a csaj.. Lehet, hogy akar tőlem valamit? Kitudja
2015. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Adri+ ***** válasza:
. Nem biztos, hogy reménykedik benned ilyenkor.Csak reagál az általa gondolt kémiai és kultúr reakcióidra.Lehet,hogy másképp esett le neki,mint ahogy szeretted volna. Amikor más nem hallja, légyszi udvariasan beszéljétek meg. Mindkettőtöknek tanulságos lesz, ha őszintén és udvariasan teszitek. 32, p
2015. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!