Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszik Facebookon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszik Facebookon egy lány, mit csinálsz?

Figyelt kérdés

a.) — azonnal ráírok, nincs tőlem menekvés!

b.) — végignézem alaposan a bejegyzéseit, képeit, de eszem ágában sincs ráírni

c.) — megfontolom, s később, pár napos rágódás után ráírok egy részletes üzenetet

d.) — szarok bele, ez is egy lájkvadász hülye pіcsa, aki Facebookon próbál érvényesülni

e.) — szarok bele, szép is, intelligens is, teljesen esélytelen, hogy méltányolja a szívhez szóló üzenetemet


2015. máj. 15. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A :D értékelni fogja ha zaklatod
2015. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, nem szokásom vadidegenekre ráírni, amúgy is kinőttem már ebből a korból.
2015. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
d
2015. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

f.) — egy nap alatt felkutatom, megtalálom, és úgy megdugom, mint még soha senki


Mert ha az oroszok meg akarnak találni valakit, akkor meg is fogják.

2015. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én lany vagyok es egy idegen kerdesere egyszer valaszoltam. Elkezdtunk beszelgetni. Jofej Es aranyos. Semmi rosszat nem akar. Meg most is dumalunk lehet bejovok neki es ez forditva is igy van.

Ezzel azt akartam irni hogy az a.)-t valasztom mert lehet hasonloan jarsz mint en :)

2015. máj. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
telespammelem hülyeséggel
2015. jún. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!