Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit tennétek, ha le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit tennétek, ha le lenne foglalva a nyaralás a barátnőtökkel, de őt nemrég kirúgták a munkahelyéről?

Figyelt kérdés
A nyaralás augusztusban lesz, 50% foglaló van rá kifizetve, ami nem lesz visszatérítve lemondás esetén. Úgy volt felesben fizetitek majd a szállást, meg az ottani költségeket, de a lány közben elveszítette a munkáját, tartalékjai nincsenek, csak annyi amit el is kell költenie más dolgokra, amíg munkát keres. Bevállalnátok hogy mindent ti fizettek? Vagy kivárnátok hogy talál e addigra üj munkahelyet? Bár azt is számításba kellvenni, ha talál melót, szabadságot úgysem fog kapni próbaidő alatt, akkor meg ezért ugrik a nyaralás.
2015. máj. 16. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Eszembe se jutna lemondani.

Nem laktok együtt?

2015. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kifizetni a részét / amúgy sem biztos, hogy ha addigra lesz új munkahelye kapni fog szabadságot, akkor miért nem próbáljátok meg rokonnak/ismerősnek továbbadni a foglalást?
2015. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vigasztalnám, és próbálnék segíteni neki új munkát találni.
2015. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fene se engedné el a közös nyaralást. Valahogy csak meg lehetne oldani a dolgot.
2015. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fizesd már ki!

Ne légy smucig

Fordítva neked hogyan esne???

2015. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Azért ez nem ennyire egyszerű. Ha van sok pénzem és fix, hogy utána nem lesz semmilyen komolyabb anyagi probléma akkor persze kifizetném. De ha én is szarul állok át kellene gondolni.
2015. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!