Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok megismerkedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok megismerkedni a párom lány barátjával, nagyon rossz vagyok?

Figyelt kérdés

Kéne találkoznom velük, de nekem semmi kedvem hozzá.

Úgyse birom,hogy a páromnak lány barátja van, pláne nem tudnék jópofizni vele.Persze nem ellenzem én nem szólok bele de valahogy nem akarok vele találkozni,se megismerni se semmi.Ettől ő még simán elmehet mert rég nem találkoztak,de ő azt akarja h én is menjek...

19l


2015. máj. 16. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nos igen,de ha bántja a lelkét ez a lány,mert féltékeny lesz rá vagy tudom is én,akkor érthető a dolog. Remélem hogy egyszer majd te is kerülsz ilyen szituba.Amúgy meg te csak ne idézgess engem,írd le a véleményed engem pedig hagyjál ki ebből,mindenkinek önálló véleménye van,és joga van hozzá.
2015. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!