Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért küldd mindig pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldd mindig pillanat képeket magáról?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nemrég ismerkedtem meg vele. De azóta minden pillanatáról csinál magáról egy képet és küldni nekem! Miért csinálja?
2015. máj. 16. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy lásd milyen faca gyerek, hogy folyamatosan ott van az arcodban és lásd milyen menő :)


gondolom a kép sarkában ott feszit a "retrica" felirat is :)

2015. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:

Kakálás, pisilés, maszturbálás, esti puki eresztgetés a paplan alól, milyen pillanatra gondolsz?:)

Szerintem tiltsd le, ez nagyon abszurd. Reméli egyik képbe beleszeretsz, vagy Te is elkezdesz neki küldeni viszont. Vagy egyszerűen ez felizgatja. De fura emberek vannak...

2015. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem retriciával fényképez :D Csak idegesít a dolog de megbántani se akarom!
2015. máj. 16. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezted már tőle? :)
2015. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert egyetlen "értéke" a külseje. Elég szánalmas...
2015. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tapintatosan kérdeztem hogy ennyire szeret fényképezni..azt mondta nekem csak! O.o Példának ma kajált palacsintát és egyből küldte a képet. Aztán elment futni azt is levette. Nemrég kiment cigizni na arról is csinált fotót. A legutóbbi hogy nézzi a tv-t .. Nemtudom mi van vele. Az elején nem csinálta ezt.
2015. máj. 16. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ez egy igazi gyoker.
2015. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet ez aranyos dolog is. A legjobb barátodtól, vagy életed szerelmétől. Viszont, ha egy nemrég szerzett, tök közömbös ismerős, akkor bizony eléggé furcsa. Szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle kevésbé tapintatosan is, hogy ő is értse. Valószínűleg kedvel téged, csak érdekesen fejezi ki. Ez a mai "2000 selfie/nap" világban sajnos még érthető is.

Vannak ilyen emberek, nem kell ítélkezni és durvulni - szól a többieknek.

2015. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!