Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, hogy mennyire ambícióz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, hogy mennyire ambíciózus, tanult lánnyal jövök össze?

Figyelt kérdés

Összejöttem most egy olyan lánnyal aki igazából még a második gyerekkorát élte, nem igazán tudja mit akar. 2 év után pokol a kapcsolat, egész nap gépezik, nem dolgozik, nem tanul, nem takarít, nem csinál semmit.

Én azt gondoltam elég ha a külső rendben van, majd szépen alkalmazkodik hozzám, de nem. Jelenleg én süllyedek az ő szintjére rohamosan.


Már bánom, hogy nem egy tanult lánnyal jöttem össze, akinek vannak céljai, és kölcsönös az alkalmazkodás.


2015. máj. 17. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

:D hát figy ha ilyen alapon kerestél, hogy "csak nézzen ki jól a csaj, a többi mindegy majd alakul", akkor ne is csodálkozzál :D

dobd ki, nem éri meg az ilyen emberekkel foglalkozni... és legközelebb ne csak a mellét meg a seggét nézd annak, akivel összejössz...

2015. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, mert ez így nem vezet sehová.

Tanult, ambiciózus lánynál csak annyi a félnivaló, hogy könnyen papucsot csinál az emberből, s ő irányítja a kapcsolatban a dolgokat. Ha te is hasonlóképp ambiciózus vagy (nem hinném, ha lesüllyedsz a barátnőd szintjére, ahelyett hogy rég kidobtad volna) akkor működhet. Egy kicsit legyél egyedül, gondold át az életed és szedd össze magad.

2015. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kidobni, mert jelenleg én lakom nála és most ide központosul az életem. A baj az, hogy ő is ambíciózus, csak a nagy ambíciója az, hogy ne kelljen semmit se csinálnia, csak gépezhessen meg lógathassa a seggét a mocsokban. Mindent, egyszerűen mindent megtesz azért, hogy ez így legyen.
2015. máj. 17. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szereted? Mert, ha nem akkor az gaz
2015. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok :/ Szegyellem is erte magam, de en beken hagyom a fiukat:)
2015. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akinek ambíciózus nő jut, annak meg az a baja. Én pont ez a véglet vagyok, akit éppen ezért kerülnek nagy ívben a férfiak. Tanulok még és igenis olyan társra vágyom, aki elfogadja, hogy számomra most még ez az első. Nem fogok kedd este elmenni vele sehova, hogyha szerdán zh-m van, vagy közeleg egy feladat leadási határidő.

Sokan nem értik ezt meg és azt sem, hogy ilyenkor szeretetre és támogatásra van szükségem, nem a vitára, hogy "mert bezzeg te sosem érsz rá", avagy "mindig csak a tanulás", vagy "neked sokkal fontosabb a tanulás, mint én". Nem vagyok stréber, de ha tanulnom kell, akkor tanulok, mert nem 6 év alatt akarom végig csinálni a másfél éves mesterképzést, ahogy az alapképzést is végigvittem csúszás nélkül.

Ha tudnád hányszor hallottam ezt. És igen, nem vagyok rendmániás, olykor fut a háztartás, de amondó vagyok néha a párom is megerőltetheti magát, attól hogy én vagyok a nő, nem nekem kell minden áldott héten tisztára nyalni a lakást, egyedül!


Ha nem szereted és úgy gondolod nem illetek össze akkor szervezd úgy az életed, hogy a közeljövőben le tudj lépni és keress egy olyan lányt, akivel szerinted jobban passzolnátok. Ez ilyen egyszerű.

2015. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!