Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi miért híresztelt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért híresztelt és állít ilyen valótlanságot, hogy csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés

Azt meséli bizonyos embereknek, hogy én belé szerelmes vagyok, és vele akarok járni, többet akarok tőle, de ő nem akar semmit, csak nem akar engem megbántani...

Ezt általában úgy szokta, hogy ha randizom valakivel, utána az illetőnek ezt bemeséli, és a baráti körében is ez a hír járja :D

Holott régebben ő akart velem járni, meg is csókolt 1x... Ezeket az én szemembe el is vállalja, én pedig sose mondtam neki hasonló dolgot se, mint amiket híresztel. Mi értelme van ennek?


2015. máj. 17. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem mondtad így van vagy nincs?
2015. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs így :) De ő miért gondolná, hogy így van? És még ha igaz lenne is, miért kellene ezzel dicsekedni? :D
2015. máj. 17. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert egy életképtelen, és jót tesz az egójának.
2015. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Talán pont hogy ő szerelmes beled , ezért próbál máokat elriasztani. Vagy csak megsertettes az egoját. Minden estre elég gyerekes amit csinál...
2015. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ha tényleg zavarna, nem ide írogatnál, hanem megemberelnéd magad és elővennéd ezekért, hogy mit dumál bele a dolgaidba? Ő egy idióta, akinek jelenleg te vagy a szórakozása, tudod, annak a fejé ugrálnak, aki engedi, te meg életképtelen vagy, mert hagyod. Lefordítom: Szopat, de rendesen.
2015. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
mert lehet hogy azt szeret ezértmongya másoknak ezt
2015. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy másokat elriasszon, ne randizgasson veled, hiszen Te "úgyis Őt szereted"...
2015. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elverni mint jég a határt!

Megverni mint szódás a lovát!

Hirtelen több szólásmondás ne jutott eszembe!

De ötletem van!

Szólsz egy 2 méteres díjbirkózónak, hogy csináljatok úgy mintha szerelmesek lennének, és ez a segg akkor is mondani fogja a mondókáját!

Erre a haver megfogja a lábát, fejjel lefelé fordítja és jól beolvas neki, és megmondja hogy csak azért nem veri szét, mert versenyre készül, és haragszanak rá ha sebes a keze!

2015. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel találkoztam a hétköznapokban többször is. Jobb ezeket messziről elkerülni, mert akármilyen Álarc van rajtuk, füligvigyor és nagy partyarc, közben egy veszélyes pszichopata. Ne gondolkodj az ilyeneken sokáig, sokkal jobb és tisztább gondolkodású srácokat keress.
2015. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: Green hand!
2015. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!