Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ducibb lányok: milyen jelzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok: milyen jelzések és mennyi idő kell ahhoz, hogy elhiggyétek, hogy egy srácnak tetszetek?

Figyelt kérdés

Sokszor van ezzel bajom ismerkedéskor: különösen bejönnek a dundibb (akár nem is kicsit) lányok, de hiába próbálom a vonzalmamat kifejezni, sokszor előjön a kimondott vagy kimondatlan hitetlenkedés. Tudom, hogy a vékonyabb alak a népszerű, de miért nem lehet elhinni, hogy valakinek úgy tetszik a lány, ahogy van, akár jelentős plusz súllyal?


Nektek milyen gesztusok, szavak segítenek, hogy egy srácról elhiggyétek, hogy komolyan szépnek lát benneteket? Sok időre lenne szükség ehhez, vagy néhány randi alatt lehetséges?

23/F


2015. máj. 18. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél éve vagyok együtt a barátommal és még mindig nem értem, miért van velem, mikor tíz másik lányt kaphatna, akik sokkal szebbek.
2015. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint duci nő, teljesen megértem a randipartnereidet:) Lehetséges néhány randi alatt, hát persze. Elmondhatod neki úgy, hogy itt van, hogy tudod, nem trendi az ízlésed, de te pont az ő alakját látod a legvonzóbbnak, sosem érdekeltek a címlaplány külsejű modellek. Ami engem megnyugtatott még ilyen helyzetben, az az volt, mikor megtudtam, a párom előttem is duci nőkkel randizott és élt kapcsolatban, tehát nem egy "első próbálkozás" voltam, aminek során simán kiderülhet, másra számított, és mégsem akarja a kapcsolatot.. A csapból a 48 kg-os lányok tökéletes teste folyik, vagy az új kampány szerinti halálra photoshoppolt duci nők képei, és ilyen esetben egy nő szerintem jogosan fél attól, ha a másik nem látott még duci nőt ruha és tökéletes megvilágítás nélkül, kiugrik az ablakon. Szóval szerintem - ha a beszélgetés úgy alakul - nyugodtan hintsd el neki, hogy jártál már duci nővel, és nem a külső tulajdonságai miatt lett vége a kapcsolatnak.
2015. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sosem tetszettem senkinek :)
2015. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bunkó vagy báxi!
2015. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mindenképpen kell hozzá pár találkozás, hogy jobban megismerjétek egymást és tényleg eltudja hinni neked...

mondjuk egyénfüggő, ha magabiztos ducival állsz szemben akkor lehet hogy azonnal nyerő lennél, de akinek vannak önértékelési gondjai az tényleg nem esik hanyatt azonnal...tapasztalat :)

2015. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak duci lányok, akik nem önbizalomhiányosak, ők azonnal el fogják hinni. :)

Akik kevésbé vannak kibékülve magukkal, azoknak egy darabig azért el fog tartani. Személyiségfüggő, hogy pontosan meddig.


Meg az sem mindegy, hogy te mit sugárzol felé. Nem feltétlen értek egyet azzal sem, amit #2-es írt, volt és jelenlegi páromnak is előttem "dekoratív" barátnői voltak. A különbség annyi, hogy volt páromról az sütött, hogy persze, bejövök neki, kíván, stb., de igazából vékonyabban (is) bejönnék neki. Jelenlegi párom nem csak elfogad, de így szeret, és nem csak mondja, de érezteti is. :) Az írásod alapján nálad ezzel nem hiszem, hogy gond lenne.


Egyébként tényleg apróságokról van szó. Ha a kiválasztott hölgy önbizalomhiányos, akkor ne azt erőltesd, hogy de imádod a plusz súlyát, mert abból csak az süt, hogy hát igen, észreveszed. Én erre rögtön begubóznék. :) Párom eleinte mindig a mellemet, fenekemet dicsérte meg, nálam ez sokat dobott a latban. Mert hát azokkal tényleg nem versenyezhet, aki divatosan vékony, azok adottságok. :P

2015. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak alátámasztani tudom, amit a kérdező ír... Szinte lehetetlen duci csajokkal ismerkedni!
2015. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A duci lányok oldaláról mondanám: szinte lehetetlen ismerkedni :)
2015. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Csak erősíteném az utolsót, alapból lehetetlen szinte duciként ismerkedni, így ha valakinek mégis tetszel,a sok visszautasítás után nehéz elhinni,hogy valakinek te kellesz. :)
2015. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kövér lány vagyok. Világ életemben az voltam. A súlyom és egyéb tényezők miatt is egyre kevésbé van önbizalmam sőt kezdek elzárkózni a világtól. Eddigi kevéske tapasztalatom alapján azt mondanám,hogy nálam az áttörést az jelentette,hogy a srác éreztette velem,hogy kíván és nem csak elviseli a plussz kilóimat hanem tényleg tetszem neki és szexuálisan is vonzónak talál. Ezt nem csak a szavaiból éreztem hanem abból is ahogy rám nézett és ahogy viselkedett. Azért kellett 3-4 randi mire ezt felfogtam és elfogadtam.
2015. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!