Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszetek egy fiúnak, de ő nem tetszik nektek kerülitek, ha a közeletekbe van?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most bemesélem magamnak vagy tényleg ez a helyzet. Alig ismerem, de észrevette rajtam valószínűleg. Eddig még nem is nyomultam rá, de gondolkodtam, hogy elkezdek nyitni felé, csakhát így nem merek. Nem hiszem el, hogy rosszul esne egy lánynak, ha tetszik egy fiúnak (kinézettől, végzettségtől, vallásától, stb. függetlenül). 20/fiú
2015. márc. 24. 12:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mivaan??
2015. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól látod kérdező, jobban teszed ha nem próbálkozol.

Egyébként fordított esetben te is ugyanazt tennéd.

2015. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha a közelemben van nem igazán akar rámnézni, vagy csak pillanatokra. Meg takarásba vonul, hogy ne lássam, stb
2015. márc. 24. 12:24
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem jól esne, bármilyen csajnak is tetszenék. Valamint addig, míg nem nyomul, nem kerülném.
2015. márc. 24. 12:25
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is tudatos ez a dolog, és nem ellened irányul. De az is lehet, hogy te tetszel neki, és ugyanúgy fél a visszautasítástól, mint te. De az valóban reálisan hangzik, hogy (nyomulás nélkül is) észrevette a vonzalmad, és nem szeretne bátorítani. Még ha amúgy jól is esik neki, hogy észrevetted.
2015. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A szememből kiolvasta, nem tehettem róla, hogy így néztem rá:) De akkor nagyon mosolygott, azóta meg... De nem látjuk egymást túl gyakran, és nem vagyunk közeli viszonyban.
2015. márc. 31. 23:30
 7/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szégyenlős.
2015. ápr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Finoman jelezte feléd hogy ő nem akar tőled semmit!
2015. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Felfogtam :(
2015. ápr. 21. 13:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szégyenlős.Beszélgess vele egy kicsit,majd hívd el valahova!
2015. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!