Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hosszú távú kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú távú kapcsolatok tényleg lenézendőek?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre kerültem, ès nyíltan lenèznek mert 30 èves koromhoz kèpest 11èves kapcsolatban (hàzasàgban) èlek, ès eszembe se jut megcsalni vagy elvàlni! Nem is èrzem hogy ilyen règ együtt vagyunk olyan mintha az első èveket élnènk mèg mindig...

Ez manapsàg tènyleg ilyen szànalmas? Mindennaposak a megjegyzèsek...


2015. máj. 18. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok az irigy, ennyi az egész.
2015. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az 1-eshez. Az embereket dühíti, ha valakit nem kaphatnak meg, ha valakinek jól megy, ha valaki megtalálta a számításait, miközben ők csapongnak jobbra balra...
2015. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
jó munkahelyed lehet :/
2015. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nèha ùgy gondolom sok nő összezàrva elhozza a vilàgvègèt...ilyenkor èrtem mièrt fiù a baràtaim többsège...

Lehet igazatok van..de hogy szinte mind az legyen...

2015. máj. 18. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem nézendő le. Én is több mint 10 éve kapcsolatban vagyok, és remélem sokáig így is marad még. :) Néha persze vannak kisebb mosolyszünetek, van hogy összeveszünk mert azt hiszi mindent jobban tud nálam, de a végén minden helyreáll..... :)


INTERNET én így szeretek. :D

2015. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd őket, majd rájönnek, hogy emberről emberre ugrálni nem annyira mókás és, hogy jobb egy biztos, minőségi kapcsolat.
2015. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a lenézést hogyan kell elképzelni, mond már el nekem. Bemész, neked van régi kapcsolatod ezért kapsz a fönöktől egy pofont vagy mi? Vagy kiabálnak utánad az ebédlőben, hogy ott megy aki 11 éve van együtt a párjával, de ciki, szerelmesek mekk-mekk-mekk..?

Hát ki a fszt érdekel hogy mennyi ideje vagy együtt a pasiddal?


Nem lehet, hogy inkább üldözési mániád van? Vagy egy újabb kamukérdés amire a sok válaszoló ping-pingozhat vakulásig, mielött végiggondolnák mire is válaszolnak.

2015. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a munkahelyen pont ez megy,ha nincs senkid akkor az a bajuk,ha pedig van,akkor az.

Irigyek,ne foglalkozz velük,csak ezt tudom ajánlani.

2015. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Semmit nem írtam a főnökről.

Ez egy központ, egy nagy helysèg ahol 15en dolgozuk együtt, sorokban összetot asztaloknàl.

A mai nap pl, az egyik odajött hozàm reggel közölni hogy mennyire sajnàlja nem hívhat meg a szüli napi bulijàra mert ott lesznek pasik is ès nem akarja hogy ő vigyen a rosszba mert ennyi èv utàn könnyű csàbulni. Erre közöltem hogy jó a kapcsolatom nem csàbulnèk de köszönöm hogy gondolt ràm,mire a szomszèd odaszólt hogy ùgy is vàlàs lesz a vège tudja ő is ìgy volt vele.. majd odacsoportisultak elèm meg 4en ès azt firtatàk hogy mennyire làtszatkapcsolat az enyèm mert 7 èv utàn nincs akinek simmàn működne, biztos megcsal, valamint szó volt valami olyanról is hogy kicis az önbecsülèsem azèrt nem merek vàltani, meg csak a hülye marad meg egy pasinàl ennyi idősen...

Nem hiszem hogy ez üldözèsi mània lenne...

2015. máj. 18. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Tehát beléptél egy munkahelyre ahol kivétel nélkül mindenki szociopata?

Ez is esélyes, én eszem szavaid, nyugodtan folytasd.

2015. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!