Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy a kapcsolatok nagy része hamar tönkremegy/ellaposodik?

Figyelt kérdés
Bár én még nem voltam kapcsolatban, van pár tippem, hogy mik lehetnek az okok, de most a ti válaszaitokra lennék kíváncsi.

2015. márc. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak vele, egy kapcsolatot folyamatosan ápolni, építeni kell, és nem egyből eldobni ha valami problémába ütköznek, hanem megbeszélni és együtt megoldani.
2015. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy az ismerkedés rész túl rövid és mire a két fél igazán megismeri egymást addigra az egyik fél rájön, hogy ő nem is ilyen lovat akart.

A kezdeti lelkesedés elmúlik és nincs közös téma vagy érdeklődési kör.

Az egyik fél már nem úgy néz a másikra és ez hatással van a kapcsolatra, egy idő után megszokottá válnak a dolgok, mert nem pörgetik fel a felek.

Amúgy kíváncsi vagyok a te tippedre kedves kérdező.

2015. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az is közrejátszik abban,hogy hamar tönkremegy egy kapcsolat,hogy ha van valami baj, vagy konfliktus, akkor sokan nem megbeszélni, megoldani akarják, hanem egyből mást keresnek... :/

20/L

2015. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megunják egymást szexuálisan, bekövetkezik a megcsalás, a másik: hosszútávon nem tudják tolerálni egymás dolgait és ami végül veszekedésbe torkollik.
2015. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég gyakran más képet mutatnak magukról az emberek az elején,mikor lehullik a lepel,már nem olyan vonzó a másik.Plusz divat lett egyből mást keresni,csak azt nem fogják fel,hogy gondok minden kapcsolatban lehetnek.
2015. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert általában a nőnek nem elég jó a férfi, elégedetlen vele, jobbra vágyik, így kiszeret belőle. A nők mindig jobbra vágynak annál, amijük van.
2015. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!