Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki és utána járunk és akkor is tetszik ugye! De van olyan h nem tetszik és járunk szerelmesek leszünk utána meg már tetszik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem így hülyeség. Eleve ha valaki nem tetszik, akkor minek járnál vele? Ha meg szerelmes vagy, akkor nyilván tetszik is, vonzódsz hozzá fizikailag. Különben csak egy mély és erős barátság lenne.

Ha meg valaki nem tetszik külsőre, de jobban megismered "belülről",és az nagyon bejön, akkor elképzelhető, hogy ez megszépíti a külsejét is.

2010. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosabban nem tudnád leirni? hogy lehet olyannal járni aki nem tettszik???
2010. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm mostani fél éve járunk.Csak sexre jártunk össze de nem tetszettem neki és most belém szeretett és mostmár én vagyok a legjobb csávó.
2010. aug. 25. 00:10
 4/9 A kérdező kommentje:

neki*

lemaradt....

fontos lenne a válasz

2010. aug. 25. 00:11
 5/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én 20 ő 22
2010. aug. 25. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:
igen. gyakran van ilyen,hogy szexböl szerelem. simán létezik.De most mi ezzel a gond?Neked ö nem kell?vagy mi?
2010. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak nemértem h minek jött össze velem ha nem tetszettem neki?????
2010. aug. 25. 08:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem dug0k olyannal aki nem tetszik meg miért is dugn.ék ezért nem értem..
2010. aug. 25. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!