Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet totál benéztem? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet totál benéztem? L

Figyelt kérdés

Egy ideje feltűnt, hogy egy srác, akit nem ismerek, köszönget nekem és néz, figyel.


Bejelöltem fb-on, mivel csak reggelente szoktam vele összefutni, bár mostanság még akkor sem. Visszajelölt. De nem írt se semmi...


Ma 3x is összefutottam vele. Reggel köszönt azt hiszem, bár előbb csak nézett, lehet nem ismert meg napszemcsiben, meg nem gyalogosan voltam, mint eddig.


Utána megint láttam. Jött velem szembe egy haverjával. Megismertem messzebbről és amikor közelebb értek, rá néztem, de nem köszöntem megint, ő is lehet rám pillantott, de elkapta a tekintetét, nem köszönt, beszélgettek a sráccal, de látott, az tuti. Máskor egy nap 2x is köszönt.


Lehet benéztem a dolgot? Nem is azért nézett, mert mit tudom én, csak nézett és kész? Fiatalabb nálam egyébként. Sokkal.


2015. máj. 19. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a leírtak alapján tetszel neki csak mivel fiatal nem mer kezdeményezni.


A köszönés pedig távolságfüggő.


Én sem köszöngetek messziről.

Ránézek és tovább megyek. Nem fogok kiabálni vagy integetni azért mert ismerem.


Szóval autóból,buszról vagy nem kellő közelségből nem kéne következtetést levonnod abból hogy köszön vagy sem.


Valószínűleg neked kell lépned a pasi felé mert gyerek még a kezdeményezéshez.

2015. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos ratyi és az a pali nem a klasszikus értelemben barát, te meg jól lebuktattad őket.

Rayban szemüvegben voltál? Abban sokkal szivárványosabb a világ.

2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányként mondom: Mivel te jelölted be, neked illene írnod neki, megköszönni hogy visszajelölt vagy valami magyarázatot adni miért jelölted be. Ennyitől még nem esik le az aranygyűrű az ujjadról, viszont máris lesz valami kommunikáció közöttetek.
2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!