Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem felnetek?

Figyelt kérdés

2 het mulva orrmutetem lesz.

Nagyon felek!

Mindentol. Hogy rondabb lesz, vagy hogy nem kelek fel altatasbol, vagy epp hogy felkelek mutet kozben. Vagy hogy valamilyen szovodmenybe belehalok.

Ahh nagyon parazok

Tudom nem ide tartozik de en nagyon felek :(

Felek attol is hogy mivel parittyakotes es tamponok lesznek az orromban bepanikolok es panikroham jon ram mert nem kapok levegot.

Szokott lenni panikrohamom az a baj.. :/

Ezt meg kell emlitenem az orrvosnak

Felek :(


18/L


2015. máj. 19. 23:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*? Tudom "feleslegesrn parazol" stb..

Eddig nem is feltem..

De most hogy kozeledik a mutet napja egyre jobban.. :/

2015. máj. 19. 23:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy örülnél hogy ilyen miller vagy hogy plasztikára telik. Fogadok még csak igazán szükséged se lenne rá, mert nincs boszorkányorrod.
2015. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben a szádon lélegezhetsz:) Amúgy de, nagyon pánikolnék én is, de mindenki túléli, pont én lennék olyan szerencsétlen, hogy nem? Szerintem keress olyan embereket, akik már túlestek ezen a műtéten, hogy tudd, pontosan mire kell számítanod. Rögtön nem lesz annyira ijesztő, ha tisztában vagy minden részlettel!
2015. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Orrsovenymutet!

Nem orrplasztika...

2015. máj. 19. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es, én konkrétan orrmandula műtétre gondoltam, de akármi is lesz, nem hiszem, hogy ilyen hozzáállással befeküdne a kés alá, ha nem lenne tényleg szükséges.:)
2015. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha sem a szádon, sem az orrodon nem kapsz levegőt, akkor ott van még a gégemetszés. Nem kell parázni! :D
2015. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja bocs, mekkora hülye vagyok :D


Altatni fognak, felesleges paráznod. Jól csinálják, nem kelsz fel.

2015. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg el leszel altatva és nem fogsz felébredni a műtét közben majd csak utánna, minden rendben lesz ;) :)
2015. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hat en igazabol azert muttetem meg magam mert 1. Picit ferde

2. A bal orrlyukamon szinte alig kapok levegot es nem akarom hogy ebbol kesobb baj legyen ( arcureg gyulladasok stb..)

Nekem allitolag orvos szerint regen eltort az orrom csak nem mentunk korhazba es ferde maradt. Most kozolte. Azt mondta a ferdeseg nem fog eltunni mert csak az orrsovenyt mutik. De ez most mit jelent? Hogy ugyan ilyen marad , vagy ferdebb rondabb is lehet ?

Szerintetek? :/

2015. máj. 19. 23:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz vele gond, csak olyan ferde marad, hogy a piaci kofa szatyra füle megakad rajta. :DDDDD
2015. máj. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!