Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnétek, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

barátom a hétvégén megy egy éjszakai sulis sporteseményre.

Nagyon szereti az osztályát, osztálytársai is lesznek ott (pasi osztály) de csajok is lesznek a sulijából.

Ilyen éjszakai dolog lesz, lehet vinni hálózsákot, ott lehet aludni a suliban, aki akar még éjjel is sportolhat.

Alapból önbizalom hiányos lány vagyok, és elég féltékeny típus...tudom vicces, de az hogy lesz ott pár csaj... nem is tudom vajon van okom félni??


2013. máj. 23. 17:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

meg tanárok is lesznek, mert az osztálytársai közül is ismerek pár srácot. Ha erre gondolok már ideges vagyok... eddig nem zavart, de már kombinálok fejben, hogy MIVAN HA....

Ti féltékenyek lennétek, illetve aggódnátok ilyen szituban?

2013. máj. 23. 17:45
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagytok együtt, ha egy sima buli miatt már azon aggódsz, hogy majd megcsal?!
2013. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ezért mondom én hogy 18 éves kor alatt ne pasizzon/csajozzon az ember. SZépen fel kell nőni, és amikor már nem agyalsz hülyeségeken utána belemenni egy kapcsolatba.
2013. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

az előző 2 kapcsolatomban átvertek, megcsaltak, hazudtak nekem.


a mostani barátom sosem vezetett meg semmiben, amugy nem egy casanova pasi, de félek, hogy elveszítem :(

2013. máj. 23. 17:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy, eszembe sem jutna ilyesmi. Meg hogy csalna meg, ott mindenki, tanárok előtt, vagy hogy gondolod? Ez nagyon nem jó, hogy ennyire nem bízol benne meg.
2013. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással felesleges, hogy együtt vagytok és ha te alapból ilyen vagy, akkor nem való neked a kapcsolat.

Vagy van bizalom vagy nincs. Ha nincs, akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak.

Ha igazán szeret téged, jól megvagytok, megkapsz tőle mindent, akkor nem fog megcsalni. Ha valami nem stimmel, akkor nem kell hozzá hétvégi sulis esemény, az nélkül is meg fog csalni!

2013. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még sulis vagy, és már két kapcsolatról beszélsz? Azért vertek át, mert naiv kislány vagy.


Nem a sulis sportrendezvényen fog bárkit összeszedni a pasid. Bízz már benne kicsit!

2013. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, javítanék, ha megkap tőled mindent...
2013. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! A helyedben én is félnék, mert én is féltékeny típus vagyok... Hidd el, a féltékenykedéssel csak rosszabb lesz a helyzeted... Tapasztalatból írom... Beszéld meg a pároddal, bízz meg benne, ez a legfontosabb! Téged szeret és nem fog megcsalni, csak bízz meg benne!!

Remélem, h tudtam segíteni!

2013. máj. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ő is idősebb már, úgy sulis hogy már szakmában uccsó éves, 21.

Nem mondtam neki ezt hogy féltékeny vagyok, mert tudom hogy gáz, de nem tudok tenni ellene... :(

2013. máj. 23. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!