Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy kövér hölgynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kövér hölgynek aki próbálkozik finoman megmondani, hogy nem jön be, és pont amiatt nem jön be?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de jót is szeretnék neki azzal, hogy megmondom: ha lefogy, sorba fognak állni nála.
2015. máj. 20. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Szerintem meg ez a "fogadjuk el magunkat úgy, ahogy vagyunk, mindegy, hogy 120 kilók vagyunk és ki sem férünk az ajtón" akkora baromság. Most oké, nem azt mondom mert vannak betegségek ami miatt meghízik az ember és arról nyilván nem tehet, de aki a saját lustasága/igénytelensége miatt hízik meg azt nehogy már bíztassuk, hogy majd valaki így is szeretni fogja, ne akarjon változni mert így is jó stb. Ez több pontból is hibádzik, elsődleges szempont, hogy nem egészséges a kövérség, de esztétikailag sem a legmegfelelőbb, mert ahogy már feljebb is írták, meg ahogy a kérdező is kinyílvánította, egy vékonyabb, normál testalkatú nő sokkal több férfi számára vonzó, mint egy kövér. Akik meg kövérek és azt bizonygatják, hogy nekik így milyen jó, meghogy ők mennyivel jobbak mint a náluk vékonyabbak és emiatt őket lecsontkollekciózzák, meg magukat úgy állítják be, hogy jobbak, csak mert kövérek (pl hogy ők ki vannak párnázva vagy milyen bullshitot szoktak összehordani) az tiszta szánalom.
2015. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Sosem fog lefogyni, ha senki nem szembesíti a valósággal, vagyis hogy kövér és emiatt nem vonzó, szóval nem kell itt finomkodni, mondd el neki az igazat."


Pontosan így gondolom én is. Inkább bántsam meg, ha hosszú távon jót teszek vele. Olyan ez, mint a gyerek megnevelése, hogy ne legyen elkényeztetett. Lehet, hogy bántásnak tűnik a gyereknevelés, de igenis az ő érdekét szolgálja.


Egy kövér nő inkább fogyjon le minél hamarabb, neki is jó, nekünk is jó, férfiaknak. Rohadtul nem jó ha nem fiatalon fogy le, és utána meg a bőre marad löttyedt.

2015. máj. 22. 00:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem a gyereked, hogy nevelgetni kelljen. Gondolom, ő is tudja magáról, hogy kövér, majd lefogy, ha akar, de felesleges ilyen beszólással alázni. Mondd meg neki, hogy nem az eseted, max akkor mondd neki ezt a lefogyós szöveget, ha rákérdez.

Egyébként ez az önelfogadós szöveg szerintem nem baromság. Ha egy ember kövéren elfogadja magát, és úgy tetszik magának, akkor felesleges cseszegetni. Mondom ezt úgy, hogy én nem tetszettem magamnak pár kiló plusszal (170 cm, 65-66 kg voltam, szóval tényleg pár kiló volt), így inkább leadtam, mert én vékonyan érzem jól magam, de el tudom fogadni azt is, ha valaki kövéren is tetszik magának.

2015. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Csak hasonlat volt ez a gyerek dolog, és szerintem nagyon is találó! És ha nem gyerek, akkor szerintem az igazságot is el tudja fogadni, és nem veszi alázásnak, ha őszinte vagyok vele.


Szerintem pont azzal ártanék neki, ha azt mondanám, hogy "jaj, szép vagy úgy ahogy vagy, majd találsz valakit", mikor nagyon jól tudom, hogy nem fog. Férfiként én sem nézek rá egy kövér nőre se, tudom hogy más se fog.

2015. máj. 23. 15:07
 15/17 anonim ***** válasza:
A szomszéd lány kb.95 kg, és már két éve körül jár egy nagyon jóképú, diplomás , értelmes sráccal. Egyébként szép arcú a csaj. Ebben az esetben és még sok ilyen van, nem a külsőt nézték a pasik,nem azt h kövér vagy sovány...figyelj boldogok együtt,...
2015. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék te hogy nézel ki, lehet még az átlagon alatti szintet sem éred el....lehet hogy senkinek nem kellesz, itt rinyálsz egy csaj kövérsége miatt, legtöbb esetben tényleg a ronda senkinek sem kellő pasik szoktak undorodni a duci csajoktól
2015. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy mondd azt neki, hogy szép úgy, ahogy van, elvégre te nem gondolod így. Szerintem azt kellene mondanod neki, hogy nem az eseted, ennyi, ebben minden benne van. Más kérdés, hogy te eldöntötted már, hogy nem ezt fogod tenni.
2015. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!