Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » No, csajok, napi mesebeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No, csajok, napi mesebeli kvízkérdés: melyiket választanátok, a gátlástalan törtető gazdag szuperalfahímet, vagy a becsületes korrekt szegény legényt?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok, miket fogtok összehazudozni.
2015. máj. 20. 23:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nyilván a macskámat választanám.
2015. máj. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 SweetLady ***** válasza:

bele kene szeretni eloszor az emberi muvoltaba

hiaba penzes ha hanyok a szemelytol

hiaba becsuletes ha van stiklije

en ennyit mobdok bar tok8 ugyis lepontoznak mindenkit

2015. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 SweetLady ***** válasza:
Mondok* bocs telefonrol nehez irkalni
2015. máj. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, basszus, az tuti, hogy én írtam az egyik legigazabb választ, mert én azt írtam le, amilyet már választottam, tehát a tényeket, és mégis ilyen brutálisan lepontoztok? :D Milyen eljárás ez? :D
2015. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Korrektséget vársz egy provokatív idióta kérdésre ahol a csak szélsőségeket adsz opciónak? Ezt gondold át újra. Lehet a te fejedben csak ez a 2 eset létezik, úgy nagyon sajnállak.
2015. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Akinek az anyagi világ többet jelent mint a lelki, persze hogy a szuperalfát választja. Sajnos napjainkban divatja van annak, hogy így választanak párt az emberek.

Mindenki gyűjti a státuszszimbólumokat, és egy ilyen szuperalfa a legtökéletesebb közülük, már önmagában is, de ráadásként, ha az ember lányának nem telik a többi státuszszimbólumra, akkor majd a tehetős párja megveszi neki mindet.

De természetesen, nem mindenki ilyen. A lányok/nők között széltében-hosszában minden korosztályban találni olyat, akit undorral töltenek el az ilyen gazdag és tuskó szuperalfák. Én is ilyen vagyok.

Egyik ismerősömnek, aki egy feltűnően dekoratív nő, csapta a szelet egy ideig egy nagyon gazdag fickó, randiztak is párszor. Aztán a nő szakított vele, mert jól tudja hogy ez a fajta ember gyakran váltogatja a nőit, és nem akart a kidobott lenni, inkább jó előre véget vetett a kapcsolatuknak. Nem az hajtotta mint sok más aranyásó nőt, hogy amíg csak lehet, minden eszközzel megtartani ezt a gazdag "főnyereményt", hanem volt önbecsülése és értékrendje.

Szerintem sem a gazdagság, sem a szegénység nem rossz tulajdonság vagy jó tulajdonság, és nem ezeknek kell befolyásolnia a párválasztást. Legyen külsőre vonzó, belsőre lehengerlő, mert jó esetben az emberbe szeret bele valaki, nem a pénzbe.

Személy szerint amikor ezt a férfitípust látom, amit én csak díszf_sznak szoktam hívni, sosem jön az érzés, hogy na, milyen vonzó itt valaki. Amikor egy díszf_sz arcába nézek, van benne valami amitől mindig húzom a számat.

Gondolom genetika és neveltetés kérdése hogy ki hogy viselkedik párválasztás terén.

2015. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy szupergazdag -ha nem is alfahím- pasiról váltottam egy szegényebb, korrekt, édes fiúra.


Mutáns lennék?

2015. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
kár, hogy a kérdést nem lehet hasznosnak jelölni!
2015. jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gátlástalan,törtető szuperalfahímet ;)
2016. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!