Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szerelem, mely több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem, mely több mint húsz éve volt, de nem tudom elengedni. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást és kötődtünk egymáshoz. Nem szakítottunk, szerintem ő sem zárta le. Elsodródtunk egymástól, mert a szüleim tiltottak tőle. Ha kiderült, hogy titokban találkoztunk, anyám megbüntetett vagy megvert, az egész család velem ordított. Tehát egyszerűen megszűnt a lehetőség, hogy együtt maradjunk. Belefáradtunk, én féltem kitartani stb. Egyszer találkoztunk a vonaton, mikor neki már gyereke volt. Leült mellém, egész úton egymás kezét szorítottuk, de nem nagyon beszéltünk, csak szívtuk magunkba az érzést. Azután én messzire költöztem. Azt is tudom, hogy nem lettem volna boldog vele annyira, mint a férjemmel most. Nagyon szeretem a párom, a családom, de hiába telt el huszonöt év, hiába költöztem messzire, nem tudom őt elfelejteni. A férjemben is az első szerelmemet lehet megtalálni, ugyanabban a csillagjegyben születtek és sokban hasonlítanak. De gyakran vágyom arra, hogy a régi szerelmemmel találkozzam, beszéljek, lássam.... Hallottam, hogy ő is a mai napig érdeklődik utánam és mondta valakinek, hogy szívesen beszélt volna velem, mikor egyszer látott messziről, de nem mert odajönni, mert nem egyedül voltam. Üzenni tudnék neki a testvérével, hogy beszéljünk, de nem merek. Félek, mert neki is családja van, gyerekei, és nem szeretném, ha félre értenék és azt gondolnák, ki akarok kezdeni vele. Azt semmi képpen nem akarom, nem akarom feldúlni a családját, bezavarni, csak beszélni vele, megbeszélni, amit kell, lezárni, elbúcsúzni, vagy nem is tudom, ami elmaradt, ami szakításkor lenni szokott. Ti mit tennétek? Mit tanácsoltok?
2015. máj. 21. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát keresd fel.
2015. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudok vele úgy kapcsolatba kerülni, hogy más ne tudja. Vagyis csak a testvérével tudnék üzenni. Mivel nem tudom a számát, címét, közösségi oldalon nincs fenn.... A testvérével pedig kockázatos lenne üzenni. Nem akarom, hogy bárki megtudja, mert nem szeretném, ha azt hinnék, hogy ki akarok kezdeni vele vagy bármi rosszat akarok. Te hogy tennéd?
2015. máj. 21. 12:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélnék vele. Másképp nem fogod tudni lezárni.
2015. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy is, hogy ha nem maradna titokban, hanem az egész falu rajtam csámcsogna? Engem ott mindenki ismer, ott nőttem fel, a szájukra vennének, ha kiderülne, és nem jóindulattal.
2015. máj. 21. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez csak úgy működik, ha nem foglalkozol mások véleményével. Te biztos vagy magadban, hogy nem kezdenél ki vele, akkor mit számít, mások rosszindulatú pletykálkodása? Csak így tudsz továbblépni. Azért van benned ez az érzés, mert nem zártátok le, nem beszéltétek meg. Ha már 20+ év múltán is ezt érzed, meg kell beszélni.
2015. máj. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

25 év nagy idő! Szereted a Párod, családod van.

Én éppen ezért javasolom iratkozz be egy 4 napos AGYKONTROLL tanfolyamra, ahol többek között az elengedést és még sok nagyon hasznos és fontos dolgot megtanulhatsz.

Én most végeztem el, s életem egyik legjobb döntése volt. A Párom és a Fiaim 17 éve és azóta is rendszeresen használják.

Itt olvashatsz a témáról, tapasztalatokról.

www.agykontroll.hu/tanfolyamok-felnotteknek

Amennyiben kérdésed van írhatsz privit, szívesen segítek.

2015. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nem akarok tőle semmit. Sőt, a férjemmel is beszélgettünk már erről, ő is azt mondta, hogy le kellene zárnunk, beszélnünk kellene.

Ismerem az agykontrollt, a meditációt, jógázom, szóval vannak ezen a téren ismereteim. Az elengedés fontosságát is. De mikor úgy gondolom, már nem foglalkoztat, akkor egyszer csak kapok egy üzenetet az egy régi iskolatársamtól, aki arról ír, hogy beszélt a sráccal, és én is szóba kerültem, a srác emlegetett stb... Tehát valami mindig megnyomja bennem azt a gombot....

2015. máj. 21. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a férjed azt mondja, hogy nem bánná ha találkozol vele, ha le tudod zárni.. akkor mire vársz? engem egyedül az ő véleménye érdekelne, senki másé. és ha a falu a szájára vesz? ki nem sz.arja le? unalmas az életük ennnyi

én üzennék neki az biztos, hogy beszéljétek meg. nem lehet jó így élni.

2015. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Rá fogom venni magam. :)
2015. máj. 21. 15:58
 10/10 anonim válasza:
Végül hogy alakult?
2022. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!