Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rátok is ilyen hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rátok is ilyen hatással lenne, ha a párotok egyszer elmenne?

Figyelt kérdés

Van egy távolabbi rokonom, akinek már elég régen, úgy 7-8 éve rákban elment a vőlegénye. 17 éves koruk óta együtt voltak, ő most 31 éves. Mikor meghalt, őt nagyon megviselte, rengeteget sírt stb., ez érthető, és még azóta sem volt senkije, nem is jár már egyáltalán ismerkedni.

Mikor találkozunk vele valami nagyobb családi összejövetelen, akkor mindig elgondolkodtat az ő helyzete.

A ti párotok, akikkel legalább 5 évig már együtt éltek már, és nem szakítanátok, hanem egy betegség, baleset stb. választana szét titeket, ti később próbálnátok újra párt találni, vagy nektek sem menne?

Tudom, hogy ezt így nem lehet tudni, de mégis, mit gondoltok magatokról, szerintetek mit tennétek egy ilyen helyzetben?



2015. máj. 17. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

elképzelni se tudom

biztos nagyon megviselne, de hogy később tovább tudnék-e lépni... nem tudom, idővel talán

ez biztos attól is függ, hogy milyen volt az a kapcsolat

2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mivel az élet nem áll meg,és előbb-utóbb érzelmi-egyéb szükségletei vannak az embernek,lehet hogy keresnék valakit.De az a valaki nem hiszem hogy a helyébe tudna lépni,meg senki sem,egyszerűen csak egy normális kapcsolat lenne.Egyedül,megtörten,begubózva sem jó élni.
2015. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En nem tudnek mast keresni. Folyton azon jarna az eszem hogy nala jobbat nem talalnek ha valaki meg a nyomaba erhetne biztos hogy a csokig se jutnek el mert egyszeruen hutlennek ereznem magam.

18/L

2015. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel, mi is 18 éves korunk óta. Mindketten úgy reagálnánk mint a rokonod, de ebbe még belegondolni is rossz.
2015. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy menne, de mélyebben inkább nem gondolok ebbe bele...A férjem a mindenem, a másik felem, imádjuk egymást, összetartozunk, nem hiszem, hogy bárkit is így tudnék szeretni, de őszintén szólva nem is akarok.

Az biztos, hogy soha többet nem mennék újra férjhez, én az ő felesége leszek mindig.

2015. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mumusan ***** válasza:
73%
Az ember szíve tágas. Sokan beleférnek. Szépen sorban. Az agy ami ezt kontrollálja. Ha nem akarok belerakni senkit, nem teszem ki magamat olyan helyzeteknek hogy esetleg valaki belekerüljön, akkor nagyon kicsi az esélye hogy valaki belopózik. De ha nem zárkózom el, akkor az esélye annak hogy lesz kit szeretni, hatványozottan nagyobb. Úgy 90%
2015. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

1. Szerintem 31 évesen nagyon fiatal még ahhoz valaki, hogy élve elássa magát.


2. aki szereti az embert, az ilyent NEM IS KÍVÁN TŐLE.

2015. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. nem keresnék mást, onnantól kezdve teljesen önellátóan (egy idő után szerintem élvezném is - hisz ő mindig velem/bennem élne, így nem lennék tök egyedül))

2. persze, ha beleszeretnék valakibe, összejönnék vele, ez nem is kérdés, a párom is azt akarná, hogy ne temessem el magam is vele együtt

2015. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanilyen helyzetben vagyok, kérdező, mint az a rokonod és komolyan nem tudom, mi lesz velem...
2015. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Idővel lenne új kapcsolatom,azt nem tudom mikor,de lenne.
2015. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!