Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon jóban vagyok egy húsz...

Nagyon jóban vagyok egy húsz év körüli fiúval, aki szeret bulizni, és néha inni, mégis rendes, de anya utálja őt? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú,19 éves,nem sokára húsz,és nagyon jóban vagyunk,mert nagyon kedves,és nagyon jófej,vicces is. Egyszer volt,hogy kicsit tulvitte az alkoholt,és anya azóta eltilt tőle... De,különösebben vigyázik rám,meg.se fordult a fejébe hogy nekem alkoholt adjon,vagy lefektessen,stb.

Tegnap,azt mondta hogy jó velem,és szeret. Nem hittem el,szinte sehgy,hisz egy csomó olyan lány van a közelben,akik mind bírják,és folyamatosan másznak rá,még akkor is mikor velem van,ők pedig sokkal,úgymondd "szexibbek" nálam,meg nagyobbak is pár évvel. És,valahogy mindig lerázta őket. Azt se hinném hogy pedofil,mert "gyerekek" közül se vagyok a legvonzobb. Anya mikor megtudta tegnap,először eltiltott tőle,majd sok boldogságot kívánt,amin vicc nélkül majdnem hanyat dobtam magam... Bár még mindig utálja azt tudom,de törődik velem,csak tudja,semmivel se lesz jobb ha eltilt. Holnap pedig vacsorára is átjön,és kicsit zavart vagyok.

Szerintetek lehet ebből valami? Én nagyon szerettem őt régóta.



2014. aug. 15. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem 11 évvel idősebb nálam... :) A ti korotokban sem annyira vészes ez az 5 év, ha tényleg tiszteletben tartja a korod pia, szex, pénzügyek terén.

Viszont - ne haragudj, hogy ezt írom -, de nekem nem tűnsz elég érettnek hozzá, ha nem érted azt, hogy nem kor és kinézet, hanem belső értékek alapján választunk párt magunknak.

2014. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az az év különbség elég sok.De ha igaz szerelem akkor belefér.
2014. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Linó03 válasza:
100%

Gondolom az utolsó sorban elírtad, és szereted.

1. Nagyon szuper anyukád van.

2. Az, hogy a srác tiszteletben tartja a leírtakat, szintén megbecsülendő.

3. Ez a korkülönbség egyáltalán nem számít, ha ilyen rendes a fiú, és szerelmesek vagytok.

Remélem jó volt a vacsi, és minden jót!

2014. aug. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 parasztsuttyó válasza:
65%
szerintem épp csak el akarja hitetni veled h neki nem a szex a fontos h teljesen belezúgj es neki add a szüzesseged....de lehet h csak én vagyok ilyen előitéletes ? :)
2014. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4-es asszem igazad van . Kérdező üdv a pokolban !
2014. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szia, most olvastam és nekem is hasonló történetem van, de az én anyukám "oda van" a fiúért. 14 vagyok, ő pedig most lesz 21. Ugyanúgy sokat foglalkozik velem és nem az a mindenkit megfektetős fajta. Ha én is ott vagyok, le sem sz*rja a többi lányt. Aludtunk is együtt, tényleg nem volt semmi, de mindig aggódik értem és én szerelemből szeretem. Ő pedig már arról is beszélt anyukámmal, hogy mi lesz köztünk pár év múlva és hogy nem hiszi hogy van esélye nálam...pedig van:)
2015. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!