Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim lenne pár percetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim lenne pár percetek egy számomra nagyon fontos kérdésre?

Figyelt kérdés

Mi történik általában akkor, ha egy lányt annyira kedveltek, hogy barátnál több ( elmondás alapján), de egy friss szakítás (2-3 hónapos) miatt nem bírtok vele új kapcsolatba lépni?


Nem elég erős a felé irányuló érzelem, vagy egyáltalán mi ez nálatok?


2015. máj. 21. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mi történne? Várok, amíg úgy érzem, hogy új kapcsolatba tudok kezdeni.
2015. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem. Pontosítok.


Lehetséges, hogy fontos nektek valaki, de mégis pihenni akartok?

2015. máj. 21. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Az ember alapvetően társas lény, de "két tűz között" nem árt, ha kiengedi a gőzt. Bár 2-3 hónapig azért nem szükséges a sebeinket nyaldosni.
2015. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
szerintem 2-3hónap alatt pihent eleget akár egy 10éves kapcsolat után is :D megfog dugni utána meg otthagy ;)
2015. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy csak kifogás, vagy jó esetben: csak még - hónapok ide-oda, de - nincs túl az exén.
2015. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szakítás lelkileg megvisel akkor az 1 év sem sok ahhoz, hogy egy férfi visszaszerezze az önbizalmát. Egyik barátom pont most küzd ezzel, már volt randija de mindig az exe jut a Nőkről eszébe és hihetetlen hangulatingadozásai vannak. Férfi társaságba jól érzi magát, de Nők felé képtelen kommunikálni.

Ha valaki azt érzi magán hogy nem tud 100% az új partnerére koncentrálni az ne kezdeményezzen új kapcsolatot, mert egyébként csak egy pótlékot fog keresni aki megvigasztalja.....elég hálátlan szerep!!!!

37F

2015. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Te vagy az én emberem. Köztünk van egy erős kapocs nem mindketten tudjuk, de képtelen belevágni, megmondta hogy bántana és nem ezt érdemlem tőle. Én megértem, mert tudom, hogy az önbizalma padlóra került, ő szakított, mert meg lett csalva.


A barátaim mind hülyének tartanak, mert azt mondom megértem és ha kell, várok rá.

2015. máj. 21. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a szerencsés ha valakinek van annyi önismerete, hogy nem teszi tönkre a másik fél életét.Vannak olyan emberek akik azonnal kapcsolatba menekülnek,igazából mindegy kivel csak meghallgassa őket és meg tudják osztani a terhüket egy másik féllel és az önként és dalolva segítsen nekik túllendülni a holtponton.....de ez a kapcsolat full egyoldalú.

37F

2015. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!