Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki számomra "fontos" (hahaha).

Figyelt kérdés
Már beszéltünk élőben is, neten is,egy ideje viszont már nem és ma fél méterre volt tőlem és elfordított fejjel köszönés nélkül elment mellettem.Most tisztázzam vele? Vagy inkább felejtsem el csak úgy (ha az olyan egyszerű lenne) ?! Megbeszélni viszont élőben nem tudom vele csak neten!
2013. ápr. 20. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebédnél szólj az óvónéninek, hogy te oda szeretnéd adni a srácnak a tejbegrízedet, majd amikor átvette, kacsints rá. Érteni fogja.
2013. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hahaha :)
2013. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jujjj, hogy milyen aranyos!!!!! :D (-_-)
2013. ápr. 20. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem vett észre? Valami másra figyelt.
2013. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Missi_Key ***** válasza:

vagy nem ismert fel, nem volt kedve bejelenteni h felismert..stb

sztem az emberek túlértékelik a köszönést. pedig csak anyit jelent hogy: helló ismerlek ám..

2013. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőhöz még hozzáfűzném, hogy a délutáni alvás előtt ráncigáld meg a haját! Tuti siker!
2013. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
;) rendben..
2013. máj. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!