Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes a logikam?

Figyelt kérdés
Kover vagyok es elkezdtem fogyni, de azelott kene meg baratot talalnom, mielott vekony leszek, mert akkor mar csak a kulsom miatt akar majd ismerkedni velem mindenki.
2015. máj. 21. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen ki akarod zárni a testi tényezőt, beburkolhatod magad ruhával tetőtől talpig. Esetleg még kiveretheted a fogaidat, tartózkodhatsz a tisztálkodástól, csinálhatsz egy sebhelyet az arcodra, akkor garantáltan nem a külsődért fognak szeretni.
2015. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miert olyan Nagy baj ha ki akarom AZT zarni hogy olyannal ismerkedjek meg aki kesibb otthagy majd egy fiatalabbert mikor mar nem leszek olyan Jo testu?
2015. máj. 21. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha olyannal jössz össze kövéren, aki csak azért van veled, mert a kövérek a fétise?


Soha az életbe nem fogod kizárni a külső tényezőket, kár próbálkozni, inkább az egészséges életmódra törekedj mindig.

2015. máj. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan női logikának tűnik. Most nem vagy jó testű, de mi lesz, ha újra nem leszel az.
2015. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen nem tudom kizarni, de valljuk ba sokkal tobb ferfi van csak azert egyutt egy lannyal, mert vekony, mint csak azert mert kover
2015. máj. 21. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem helyes. Sőt, nem is logika. Ha egy párkapcsolatban csak a külső számít, az nagyjából annyira stabil, mint a porfelhő erős szélben.

A szélsőséges külső talán hátrányos párkapcsolat kialakításához, de a stabil állapothoz ez már sokkal kevésbé fontos. A harmónia, az izgalmasság, a kíváncsiság a mozgalmasság sokkal erősebb stabilizáló tényezők. De ezeket ésszel kell megteremteni. Sok gondos munkával. Az eredmény nem marad el.

2015. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De jobban kiszurhetoek a felszines ferdiak mert az ilyenek elkerulik azokat akik nem szepek
2015. máj. 21. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt valamelyik nap a srácok azon sírtak pár kérdésben, hogy telt lányokkal képtelenség ismerkedni manapság. :)


Én azt mondanám, magaddal legyél elégedett. Ha ez megvan, fogsz hozzád illő párt találni, tök mindegy, hány kiló vagy. Tapasztalat. :)

2015. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nezd en ndm voltam vekony mikor megismertem a baratom kozben volt ket ev amikor nagyon lefogytam most meg a 70,5kg versenysulyom tartom. Nem erdekelte mikor kover voltam, az se mikor sovany de ha ilyesfele ferfit keresel interneten ismerkedj es jo ideig ne kuldj kepet :D ha beled szeret onnantol nem erdekli majd annyira az alakod.

18/L

2015. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!