Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyes a logikám?

Helyes a logikám?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyni, mert kövér vagyok,de attól félek, ha lefogyok, akkor csak a külsöm miatt akarnak majd a férfiak megismerkedni velem. Félek, hogy fogyás után nem akarok majd senkivel járni, mert mindig ez less bennem, hogy bezzeg régebben észre sem vett volna és ez olyan kiábrándító
2015. ápr. 12. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
igazad van
2015. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
TE is tipikusan az a lány vagy aki csak beszél róla, egy napig nem fogsz diétázni, vagy éppen edzeni, mert szépen megmagyarázod magadnak, hogy jó ez így, ahogy van. Irigykedsz tovább úgyis a vékonyakra
2015. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Te se járnál kövér pasival akinek óriási sörhasa van.

2015. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3.: Másfél hónapja kezdtem, rendszeresen mozgok és diétázom. -5 kg-nál tartok.
2015. ápr. 12. 09:55
 5/10 A kérdező kommentje:

Vagyis azt a 2.-nak írtam.

3.: Azért nem vagyok olyan kövér, mint egy 150 kg-s, sörhasú férfi

2015. ápr. 12. 09:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart.
2015. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Pont ezt akartam írni :)

2015. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem helyes :)

A külső igenis kell a figyelem felkeltéséhez. Lehet ezen izmozni, de nem érdemes: semmire nem mész az értékes belsőddel ha elmennek melletted az utcán, és senki nem is akar megismerni, mert senki figyelmét nem kelted fel. A gyakori is tele van "értékes vagyok mégsem kellek senkinek" lányokkal/fiúkkal és többnyire kiderül, hogy szürke kisegér, akit észre sem vesznek. Kiábrándító? Ha így fogod fel, el fogsz üldözni mindenkit magad mellől, és szépen átrakod magadat a "szép is vagyok, okos is, miért nem kellek senkinek? Túl válogatós vagyok?" kategóriába.

Nem, túl kukacoskodó, kattogós, szorongós leszel.


És előre kattogsz valami bődületes marhaságon.

Alakítsd ki a külsődet. Legyél szép, legyél vonzó is, ne csak értékes. És ha tényleg olyan értékes vagy, úgy is tudni fogod kivel állj szóba, az értékes ember többek között okos is és bölcs is valamilyen szinten.


Ép testben ép lélek. Ez a dolgok rendje :)

2015. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem azt mondtam hogy ennyire lennél kövér, de férfiaknál kicsit másabb a dolog úgy értve hogy egy férfi 180 centivel 90kg-al is nézhet ki jól amíg egy nőnél az 1:1 is rossz arány.

2015. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz kövér alatt.

Lehet, hogy valójában jól nézel ki, csak egyike vagy azoknak, akiknek hibás az önképük.

2015. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!